"Palva" - Viešbutis, kavinė, pirtis, žvejyba

Smiltynės g. 19, Klaipėda

Apie mus

Viešbutis “Palva”
Pavargote nuo miesto triukšmo ir skubėjimo? Sunku rasti jaukią vietą, kur galėtumėte pabūti ramiai, susikaupti ar persigrupuoti? O gal tiesiog su šeima ar artimais bičiuliais norite trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio, pailsėti ar pažvejoti? Jaukioje ir ypač ramioje aplinkoje pajusite įkvėpimą ar net rasite sprendimus Jus kamuojančioms problemoms. Maloniai kviečiame apsilankyti pas mus, nes čia turėsite galimybę pasimėgauti gaiviu Baltijos jūros oru bei nuostabia Kuršių Nerijos gamta.

Viešbutis “Palva” įsikūręs Smiltynėje, Kuršių nerijos pusiasalyje. Jaukiame trijų aukštų jūrinio stiliaus viešbutyje yra:
15 dviviečių ir triviečių numerių, kuriuose gali poilsiauti iki 45 svečių;
2 mini butai su virtuvėlėmis;
kavinė su vaizdu į marias;
pobūvių salė;
pirtis ir baseinas;
lauko kavinė su šašlykine;
vaikų žaidimų aikštelė;
automobilių stovėjimo aikštelė.

Kavinė marių pakrantėje
Romantiškoje kavinėje su židiniu ir dideliais langais į marias jaukiai įsitaisę galite stebėti praplaukiančius laivus ir žvejus. Vasaros metu veikia lauko kavinė. Staliukai tiesiog ant marių kranto!
Čia rasite nemažą vynų ir kitų gėrimų pasirinkimą, skanią kavą ir sotų maistą. Vaikai galės pasidžiaugti žuvytėmis akvariume arba pažaisti kieme įrengtoje žaidimų aikštelėje šalia lauko kavinės.

Nemokamos pramogos Viešbučio svečiams
Lauko šašlykinė
Žvejyba Kuršių marių pakrantėje
Vaikų žaidimo aikštelė
Stalo tenisas viešbučio salėje

Pirtis
Pirtis šildoma elektra, telpa iki 8 žmonių vienu metu. Baseinas su romantišku dugno apšvietimu ir masažinėmis kaskadomis.

Dviračių nuoma
Puikūs dviračių takeliai palei marias ir palei jūrą veda iki pat Juodkrantės, Nidos, Palangos, Šventosios. Dviračius galite išsinuomoti viešbutyje, arba atsigabenti savus. Mielai patarsime kur keliauti, įteiksime žemėlapius, suruošime kelionės užkandžius. Mūsų viešbutis – geriausia tarpinė stotelė dviratininkams!

Apsilankę pas mus, taip pat galėsite
Aplankyti Jūrų muziejų ir Delfinariumą http://muziejus.lt (informacija tel. +37046492250), Pajūrio žvejo etnografinės sodybos kompleksą ir Laivų-veteranų ekspoziciją.
Pabėgioti įrengtais bėgimo takais.
Praeiti sveikatingumo taku išbandant jėgas įvairiose kliūtyse.
Pasikaitinti Smiltynės sveikuolių pirtyje ant jūros kranto (gelbėtojų stotis).
Bet kuriuo metų laiku įšokti į Baltijos jūros bangas, o paplūdimio smėlyje paieškoti auksinių gintaro gabalėlių.
Pasivažinėti dviračiais jūros pakrante bei jaukiais miško keliukais, vedančiais Juodkrantės, Preilos, Pervalkos ir Nidos link.
Pėsčiųjų keltu persikelti į Klaipėdos senamiestį. Tik dešimt minučių – ir Jūs jau Senojo Memelio širdyje!
Nukeliauti iki jūros vartų, pasitikti atplaukiančius ir palydėti išplaukiančius laivus, pasigėrėti nepakartojamu saulėlydžiu.
Nuvykti į romantišką Juodkrantės miestelį, įkopti į Raganų kalną, paskanauti šviežiai rūkytos marių žuvies, aplankyti vėtrungių muziejų.
Aplankyti prie Juodkrantės esančią vieną didžiausių garnių ir kormoranų kolonijų visoje Europoje (iškart už Juodkrantės, 20-ajame km).
Nuvykti į apžvalgos aikštelę ant Avikalnio ir pasigrožėti atsiveriančiu nepakartojamu vaizdu į Kuršių marias ir Baltijos jūrą (25 km).
Paklajoti tarp Juodkrantės ir Pervalkos plytinčiose kopose, Naglių gamtos rezervate, kur kadaise smėlis užpustė žvejų kaimelius. Dėl vėjų išpustytų griovų ir unikalios augmenijos jos vadinamos pilkosiomis kopomis (31 km).
Įkopti į tarp Preilos ir Nidos Karvaičių kraštovaizdžio draustinyje esantį Vecekrugo kalną (Senosios smuklės kopa) – tai aukščiausia Kuršių nerijos kopa (67,2 m).
Gražiausiame Kuršių nerijos kampelyje Nidoje paklajoti Parnidžio kopos (53 m.) takeliais, pasigėrėti Saulės laikrodžiu, o marių krantinėje susirasti laivelį, kuris perkels Jus per Kuršių marias į žaliąjį Mingės kaimą, dar vadinamą Lietuvos Venecija Ir kitas nuostabiais Kuršių nerijos vietas.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Renginių salės nuoma
Restorane, kavinėje
Vietos vaikų šventėms
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!