Ką reikėtų žinoti kviečiant personažą į vaiko gimtadienį

2017-01-18

http://www.sypsomes.lt/ 

 

Įvertinkite, ar Jūsų vaikui patiks pasakos personažas. Labiausiai pasakų personažais žavisi 4-9 metų vaikai. Mažesniems (2-3 metų)  vaikams ne visada patinka naujas, keistai apsirengęs nepažįstamasis. Jeigu Jūsų vaikas jau moka kalbėti, yra drąsus su suaugusiais, mėgsta žaisti su vaikais, greičiausiai pasakos herojus jam patiks. 1-erių metų vaikams tinka tik  programa, kurioje jie dalyvauja su tėveliais, nes mažyliai dar negali susikaupti grupinei veiklai, nebent gimtadienyje dalyvaus ir vyresni vaikai. Vyresniems nei 10 metų vaikams dažniausiai patinka teminės programos.

 
Iš anksto pasakykite vaikui apie pas jį ateisiantį personažą ar animatorių. Jau pats laukimo jaudulys sukuria šventinę nuotaiką, kuri prisimenama dar ilgai po šventės. Vaikai, kurie jau žino, kad pas juos ateis pasakos herojus, greičiau susidraugauja su nauju žmogumi, programa vyksta sklandžiau. Jei vaikas nežino, papasakokite jam apie šį personažą, paskaitykite kartu knygeles, pažiūrėkite filmukus. Taip vaikas, jau atėjus personažui, jausis šiek tiek su juo pažįstamas. Jei vaikas jau gali pats spręsti, leiskite jam  pačiam išsirinkti, kokį personažą pasikviesti į svečius.  
Kvieskite personažą/animatorių bent 30 min. vėliau nei kviečiate svečius. Dalis svečių dažnai vėluoja, o ir atėjusiems į naują vietą vaikams dar reikia laiko apsiprasti, susipažinti.
 
Pasirinkite tinkamą programos trukmę. Siūlome naudotis mūsų rekomendacijomis, pateiktomis prie programų  kainų aprašymo. Net ir vyresniems vaikams retai kada reikia ilgesnės nei 2 val. programos, mat nuo aktyvios koncentruotos veiklos jie pavargsta ir nori tiesiog laisvai pažaisti.  
 
Užsakę mūsų personažą - išsiųskite pakvietimus šventės svečiams. Pasinaudokite mūsų nemokamais el. pakvietimais, kuriuos galite  gauti užsakę mūsų paslaugas.
 
Iš anksto mus informuokite apie vaiko mėgstamas ir nemėgstamas veiklas, specifinius poreikius, baimes. Taip animatoriui bus lengviau pasiruošti programai, pasiūlyti vaikui tinkamą, jo mėgstamą veiklą.
 
Iš anksto mus informuokite apie dalyvausiančių programoje vaikų skaičių ir jų amžių. Jeigu programoje dalyvaus daugiau nei 12 vaikų, tam, kad programa vyktų sklandžiai, prireiks antro vedėjo. O mišraus amžiaus vaikų kompanijai reikės kitų žaidimų nei vienmečiams.
 
Iš anksto paruoškite šventės kambarį. Jei yra galimybė, skirkite vaikams atskirą kambarį. Būdami tame pačiame kambaryje su suaugusiais vaikai būna drovesni, juos blaško suaugusiųjų kalbos. Paslėpkite ar išneškite kambaryje esančius žaislus. Jie taip pat atitraukia vaikų, ypač svečių dėmesį, o kartais net sukelia konfliktus. Išneškite iš kambario nesaugius, dūžtančius daiktus, išstumdykite baldus, kad kambaryje pasidarytų daugiau erdvės. Jei kambaryje nėra kilimo, o grindys šaltos, pasirūpinkite paklotu, ant kurio vaikai galėtų susėsti. Jei yra galimybė, atneškite į kambarį CD grotuvą.
 
Jei programą norite organizuoti kieme ar lauke, iš anksto mus apie tai įspėkite. Mes pasiruošime lauko sąlygoms tinkančiai programai.
 
Jeigu matote, kad Jūsų vaikas drovisi ar bijo gimtadienio vedėjo, kartu dalyvaukite programoje. Vaikams labai patinka, kai tėveliai kartu su jais žaidžia.  
 
 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »