Masažas – ne tik puikus atsipalaidavimo būdas...

2017-10-19

Autorius: Organizuokim.lt 

 

Masažo paslaugos Montvydo Vilniuje 5         Visi išbandę masažo paslaugas patvirtintu, kad tinkamai atliekamas masažas yra puikus atsipalaidavimo būdas. Tačiau ne kiekvienas žino, kad masažas gali būti ir galingas instrumentas, padedantis Jums rūpintis savo sveikata, išoriniu grožiu, stresu ir vidine ramybe.

Masažo populiarumas ir naudos supratimas sparčiai didėja. Seniau šias paslaugas pagrinde teigdavo prabangūs SPA salonai, aukščiausios kokybės sveikatinimo įstaigos. Dabar masažo paslaugos siūlomos įmonėse, klinikose, privačiuose masažo kabinetuose, SPA salonuose, grožio salonuose ir netgi oro uostuose.

Kas yra masažas? Masažas yra terminas apibūdinti spaudimui, trynimui, glostymui ir stimuliavimui Jūsų odos, raumenų, sausgyslių ir raiščių. Masažas gali svyruoti nuo švelnaus glostymo iki gilaus spaudimo.

Masažo privalumai. Nuolat atliekami tyrimai rodo, kad tai veiksmingas streso, skausmo, raumenų įsitempimo mažinimo būdas. Atitinkamos masažo procedūros padeda įveikti nerimą, virškinimo sutrikimus, galvos skausmus, nemigą susijusią su stresu, traumas, sportinius sužalojimus, sąnarių skausmus, žinoma puikiai atpalaiduoja visą kūną ir sielą.

Masažuotojas Montvydas masažo paslaugos 2

Kuo tikėtis masažo metu? Jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas masažui. Prieš pradedant terapiją, specialistas pasiteiraus apie bet kokius simptomus, ligos istoriją. Jei masažuotojas iškalbus, tai papasakos ir apie Jums atliekamo masažo rūšį bei būdus kuriuos naudos. Masažuotojas liesdamas Jūsų kūną nustatys skausmingesnį, įtemptą plotą bei patikrins kokį spaudimą reikia taikyti. Priklausomai nuo pageidavimų, Jūsų masažo terapeutas gali naudoti aliejų arba losjoną, kad sumažintų trintį ant odos. Būtinai pasisakykite jei esate alergiškas bet kokioms medžiagoms.

Masažo seansas gali trukti nuo 10 iki 90 minučių priklausomai nuo masažo tipo. Nesvarbu koks Jums masažas atliekamas, Jūs turite jaustis ramus ir atsipalaidavęs masažo metu ir po jo. Jei masažuotojas spaudžia per stipriai – nelaukite ir pasisakykite.

Kaip surasti gerą masažo specialistą? Masažo paslaugų teikėjų yra daug, tačiau tai tikrai nereiškia, kad visos paslaugos atliekamos kokybiškai, atsižvelgiant į kliento sveikatą bei poreikius. Būtinai pasidomėkite ar Jūsų pasirinktoje vietoje masažo paslaugas atlieka kvalifikuotas ir sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotas specialistas? Ar tobulėja kvalifikacijos kėlimo kursuose? Kokie apie įstaigą atsiliepimai?

Jei Jūs gyvenate Vilniuje, šalia Vilniaus arba tenka karts nuo karto Vilniuje lankytis, tai taupant Jūsų laiką masažuotojo paieškoms, rekomenduojame pasinaudoti Nerijaus Montvydo masažo paslaugomis.

Profesionalaus masažuotojo Nerijaus Montvydo masažai pasižymi labai plačiu asortimentu. Masažuotoju dirba jau devintus metus. Yra kvalifikuotas ir Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotas masažuotojas. Įgyta klasikinio gydomojo masažo profesija ir nuolatiniai kvalifikacijos kėlimo kursai pas geriausius Lietuvos bei užsienio specialistus leidžia šiam specialistui garantuoti savo paslaugų kokybę.

Masažuotojas Montvydas masažo paslaugos 1

Masažo kaina yra prieinama kiekvienam. Jei pasinaudosite specialių pasiūlymų kuponais arba akcijomis sutaupysite dar daugiau. Specialių pasiūlymų ir akcijų Montvydas negaili, todėl svarbu nuolat domėtis ir nepraleisti.

Montvydą masažas žavi tuo, kad masažuojant pašalinamas ne tik skausmas, nuovargis, įtampa, pagerinama kraujotaka, medžiagų apykaita, bet ir pakyla nuotaika, skaidrėja mintys, išnyksta nerimas.

Pabėkite nuo intensyvaus gyvenimo tempo į vietą, kurioje laikas sustojęs – Nerijaus Montvydo masažo kabinetas. Plačiau apie „Masažuotojas Montvydas“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia:  Masažuotojas Montvydas