Moderni ir stilinga vieta šventei – Vila „Provansalis“

2017-10-18

 

Vila Provansalis šventėms

         Ieškote vietos šventei? Planuojate vestuves, krikštynas, jubiliejų? Džiaugtis švente norėtumėte nekasdienėje, stilingoje ir romantiškoje aplinkoje? Pristatome jums vilą „Provansalis“ – visai šalia Vilniaus (20 km), patogiu ir ypatingai vaizdingu senuoju Molėtų plentu pasiekiama vila, įsikūrusi neaprėpiamų laukų, miškų ir ežerėlių apsuptyje, kurių peizažus pagyvina besiganančios avys ir gražuoliai žirgai.

Vila „Provansalis“ buvo specialiai sukurta iškilmingoms šventėms. Tai nėra tradicinis medinis kaimo turizmo namelis, kurį galima papuošti balionais ir „bus šventiška“. Vila puikiai atitinka Vilniaus regiono dvarų pastatų stilistiką ir darniai įsilieja į vaizdingų apylinkių panoramą. Projektuojant šventėms skirtą pastatą visų pirma atsižvelgta į vietą, kad patogu būtų pasiekti asfaltuotu keliu, netoli nuo miesto, bet kartu ir nuošalioje, neapgyvendintoje teritorijoje. Šventės dalyviai šioje vietoje gali jaustis laisvai, nebijoti, kad kaimynai iškvies policiją dėl per garsaus juoko, muzikos ar fejerverkų. Taip pat labai svarbi erdvė - platūs laukai ir tolimas horizontas sukuria laisvės ir didingumo pojūtį bei iškilmingą šventinę atmosferą.

Vilą „Provansalis“ supa nuosavo 40 ha ekologinio ūkio laukai, todėl ji gali pasiūlyti plačias erdves šventėms, vaizdingą kraštovaizdį fotosesijoms ir galimybes švęsti neapgyvendintoje vietovėje. Sodyboje veikiantis žirgynas siūlo jojimo pamokas, įvairias pramogas su žirgais ir poniais švenčių dalyviams, organizuoja fotosesijas su specialiai paruoštais žirgais.

Vila Provansalis banketinė salė

Bene svarbiausias šventės elementas - stilinga ir puošni salė. Viloje „Provansalis“ jos yra netgi dvi: viena skirta bendrauti ir mėgautis šventiniais patiekalais, kita - šokiams. Projektuojant pastatą tikslingai buvo siekiama atskirti šokių ir restorano salę, nes šiuolaikiniai šokiai – tai tamsa, ryškios šviesos, dūmai ir garsi muzika. O šventė – ne tik diskoteka - tai ir seniai matytų giminių, draugų susitikimas, iškilmingi tostai ir šilti pokalbiai prie šventinio stalo, kuriems būtina subtili atmosfera, o ne šokių salės triukšmas. Vilos „Provansalis“ salės yra stilingai dekoruotos ir puoštos fotomenininkų darbais, o interjere dominuojančios šviesios spalvos ypač tinkamos vestuvių ar krikštynų šventėms.

Kita svarbi šventės dalis – kokybiškas ir šiuolaikiškas maistas. Viloje „Provansalis“ pasirinktas labai patogus – atvykstančios profesionalios restorano komandos modelis. Čia dirbama tik su keliais, specialiai atrinktais ir atitinkančiais vilos stilistiką restoranais, iš kurių galite pasirinkti labiausiai patikusį. Pasirikto restorano komanda atvyksta, gamina maistą ir aptarnauja svečius šventės metu. Tokiu būdu siūlomas maistas yra šviežias, šiuolaikiškas ir pagamintas aktyvių profesionalų, nuolat dirbančių pobūvių aptarnavimo srityje. Be to, jūs galite jaustis laisvai pasirinkdami patikusį restoraną ir planuoti šventės meniu pagal savo viziją ir numatytas tam skirti išlaidas.

Vestuvių arka Viloje Provansalis

Neužmirškime ir poilsio bei privatumo poreikių, juk tiek pasiruošti šventei, tiek pasilsėti svečiams norisi privačiai, atskiruose kambariuose. Tuo tikslu viloje įrengti 9 dviviečiai ir 4 keturviečiai šeimyniniai kambariai. Stilingai dekoruoti, šviesūs kambariai nudžiugins jūsų svečius ir padės sukurti romantišką atmosferą. Daugelis kambarių turi išėjimus į balkonus ar terasas, o ypač puošnus jaunųjų kambarys puikiai tinka fotosesijoms. Svarbu ir tai, kad viloje įrengta geoterminio šildymo sistema leidžia patogiai ir šiltai švęsti šventes ne tik vasaros laikotarpiu, bet ir visais metų laikais. Pastebėsime, kad išsinuomoti vilą ne vasaros sezono metu yra ir labai ekonomiška, nes nuomos kaina mažesnė beveik perpus.

Pasirinkdami savo šventei sodybą ar vilą kaime jūs tikitės, kad visa vieta priklausys tik jums, tik jūsų šventei ir jokių pašalinių lankytojų nebus, todėl viloje „Provansalis“ vienu metu rengiama tik viena šventė - visas vilos pastatas, salės, kambariai, terasos ir apylinkės skiriamos tik jūsų svečiams.

Kaip pasakoja vilos šeimininkė Agnė Vaitkuvienė – „vila „Provansalis“ specialiai sukurta šventėms ir mes darome viską, kad švęsti būtų patogu. Šiemet pastatėme šventinę arką ceremonijoms ir sveikinimams, kad jauniesiems nebereiktų ieškoti kur ją išsinuomoti. Taip pat įsigijome įvairių tipų stalų, nes dažnai norima švęsti ne tik prie vieno ilgo, bei ir prie apvalių ar kvadratinių stalų, nuolat kaupiame gausią dekoro indų, vazų, žvakidžių, dekoracijų, išvaizdžių serviravimo indų ir įrankių kolekciją, kad galėtumėme sukurti puošnią ir stilingą šventę ir padėtumėme klientams realizuoti savo šventės viziją pasinaudojant mūsų turima atributika ir išvengiant papildomų išlaidų šventės dekoravimui“.

Vila „Provansalis“ įsikūrusi Vilniaus rajone, šalia senojo Molėtų plento. Vila šventėms talpina iki 50 žmonių ir iki 40 žmonių nakvynei. Šventes galima švęsti visais metų laikotarpiais. Taip pat viloje nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, stovykloms, teikiamos apgyvendinimo paslaugos. Daugiau informacijos apie vilą galima rasti tinklapyje www.provansalis.lt, Sodyba „Provansalis“ Facebook paskyroje bei tel. 8-630-22269.