Ką verta žinoti apie automobilio nuomą?

2017-09-29

Autorius: Organizuokim.lt 

 

PROautonuoma automobilių nuoma Vilnius 2

          Jei jau pradėjote skaityti šį straipsnį, vadinasi planuojate pasinaudoti automobilio nuomos paslaugomis arba Jūs tiesiog smalsus žmogus ir nepraleidžiate progos sužinoti kažką naujo. Čia pateikta informacija naudinga tiek planuojantiems išsinuomoti automobilį, tiek tiems, kurie niekada nepagalvojo apie šios paslaugos akivaizdžią naudą.

Turintiems savo automobilį, dažniausiai pirmasis klausimas būna: nuomotis ar pasinaudoti savu? Sprendimas priklauso nuo keleto sau užduotų ir atsakytų klausimų. Tokių kaip: Kiek toli planuojate važiuoti? Kiek patogus, senas ir techniškai tvarkingas Jūsų automobilis? Kuro sąnaudos? Pagalvokite apie Jūsų automobilio nusidėvėjimą ir žinoma apie tai, kad išsinuomoti galite automobilį, apie kurį senai svajojote arba tiesiog norėjote išbandyti.

Automobilio nuomos kaina. Jei internete paanalizuosite nuomos kainas - pamatysite, kad kai kur jos tikrai ženkliai skiriasi. Tai visų pirma priklauso nuo automobilio klasės ir metų; kai kurie automobiliai gali būti drausti tik civilinės atsakomybės draudimu, o kiti – kasko; jei automobilis išnuomojamas oro uose - gali būti įskaičiuotas oro uosto mokestis; kai kur jau įskaičiuotas automobilio pristatymo ar paėmimo mokestis ir t.t. Todėl būtina išsiaiškinti kas į kainą įskaičiuota.

Kreditinė kortelė. Debeto kortelėmis jau naudojasi didžioji dalis Lietuvos gyventojų. Tačiau kreditines korteles turi tikrai ne visi. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios automobilių nuomos kompanijos reikalauja būtinai pateikti kreditinę kortelę. Jei Jūs tokios neturite – ieškokite kitos auto nuomos kompanijos.

Picar automobilių nuoma Palangoje

Draudimas. Paprastai į nuomos kainą įeina civilinės atsakomybės draudimas. Svarbu atkreipti dėmesį, kokia yra didžiausia suma, kurią draudimo kompanija sumokės įvykus eismo įvykiui. Gali nutikti, kad draudimo nepakaks visiems nuostoliams padengti. Todėl nuomojantis automobilį rekomenduojama pasirūpinti pilnu kasko draudimu. Jei ketinate nuomotu automobiliu aplankyti kelias šalis, pasidomėkite, ar visose galioja įsigytas draudimas. Kartais siūlomas draudimas nuo vagystės. Tuomet reikėtų atkreipti dėmesį, ar draudimas galioja tik automobiliui, ar ir automobilyje esantiems daiktams.

Vairavimo patirtis ir amžius. Atkreipkite dėmesį, kad daugelis kompanijų nuomoja automobilius tik sulaukusiems 21-erių, o kartais ir 25-erių metų. Taipogi neretai reikalaujama, kad vairavimo stažas būtų ne trumpesnis nei vieneri metai. Dažniausiai tai priklauso nuo nuomojamo automobilio klasės ir kompanijos politikos. Jei Jūs esate jaunas – Jums neverta nusiminti dėl šių apribojimų, nes rinkoje nemažai ir ženkliai lanksčiau dirbančių kompanijų.

Automobilio patikrinimas. Prieš pasirašant nuomos sutartį, būtinai reikia apžiūrėti automobilį kartu su nuomos kompanijos darbuotoju. Reikia atkreipti dėmesį ar kėbulas neįlenktas bei nesubraižytas, nes grąžinus automobilį gali būti sunku įrodyti, kad tai ne Jūsų kaltė.

Kuras. Dažniausiai išnuomojamas automobilis būna su pilnu kuro baku, tad tokį automobilį reikia ir grąžinti.

Automobilio grąžinimas ne darbo metu. Patartina grąžinti automobilį darbo metu, nes kitaip gali tekti mokėti papildomai.

 

Taupant Jūsų laiką tinkamos įmonės paieškoms, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šias dvi automobilių nuomos kompanijas. Abi jos dirba lanksčiai, išsiskiria teigiamu požiūriu į klientą ir patraukliomis kainomis.

  • „Picar“ - Klaipėda, Palanga
  • „PROautonuoma“ - Vilnius

Picar automobilių nuoma Klaipėdoje Palangoje

 

„PICAR“ - ilgalaikė ir trumpalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje, Palangoje ir kituose Lietuvos miestuose.

Siekdama išsiskirti iš konkurentų ši kompanija siūlo patikimus automobilius, kokybiškas paslaugas, geriausias kainas. Visi automobiliai drausti TVPCA ir KASKO draudimu. Nėra amžiaus ribojimo.

Dirba 24/7.

Plačiau apie „Picar“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: „Picar“ 

 

PROautonuoma automobilių nuoma Vilnius ir kiti miestai

 

„PROAUTONUOMA“ - ilgalaikė ir trumpalaikė automobilių nuoma Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Išklausydama savo klientų pageidavimus, stengiasi pasiūlyti geriausią turimą variantą ir būti mėgstamiausia transporto nuomos kompanija. Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas kasko draudimas. Visiems automobiliams suteikiama techninė pagalba.

Dirba 24/7.

Plačiau apie „PROautonuoma“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: PROautonuoma

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »