Turiningas laisvalaikis mokinantis užsienio kalbų

2017-09-22

Autorius: Organizuokim.lt  

 

         Buvo laikai, kai žmogus mokantis daugiau nei dvi kalbas keldavo susižavėjimą ir nuostabą. Tai buvo privalumas visais gyvenimo atvejais. Šiuolaikiniame informacijos amžiuje užsienio kalbos mokėjimas jau ne privalumas, o būtinybė. Ar siekiate karjeros, ar užsiimate verslu, investicijomis, ar keliaujate, ieškote informacijos internete, o gal tiesiog norite suprasti ką Jūsų vaikas sako apie mėgstamą kompiuterinį žaidimą – tam Jums reikia užsienio kalbos žinių.

Kalbos centras - kalbų mokymas 3

Kokią kalbą ar kalbas įsisavinti priklauso nuo Jūsų pomėgių, tikslų, supančių žmonių. Šiame straipsnyje Jums rekomenduojame savo laisvalaikį leisti turiningai, mokinantis anglų kalbą pasitelkiant vieną iš geriausių metodikų pasaulyje „New Headway“.   

APIE „NEW HEADWAY“. „New Headway“, tai Oxsfordo universiteto sukurta metodika kuri moko angliškai galvoti, kalbėti ir rašyti, bei laisvai orientuotis angliakalbėje aplinkoje, vystyti šnekamosios kalbos takumą. „New Headway“ kursas išsiskiria tuo, kad yra apgalvotas iki smulkmenų, ir juo patogu naudotis tiek studentui, tiek dėstytojui. Tai išsamus kursas su įvairiomis papildomomis medžiagomis, kuris laimėjo kelis aukščiausius prizus. Ši programa įgijo milžinišką populiarumą tarp studentų ir mokytojų, nes ji sujungia patikrintus tradicinius mokymo metodus su šiuolaikiniais metodais.

 

Kalbos centras - kalbų mokymas 2

KUR MOKYTIS? Jei Jūs gyvenate Kaune ar netoli Kauno, tai mokytis anglų kalbos pasitelkiant vieną iš geriausių metodikų pasaulyje Jus kviečia „Kalbos centras“.

„Kalbos centras“ - tai daugiametę patirtį turintys profesionalai, kurie užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Kursai vyksta individualiai arba grupėse. Specialistai nustatę Jūsų anglų kalbos žinių lygį parengs Jums tinkamiausią mokymo programą. Dėl Jūsų patogumo kalbos kursų laikas derinamas su kiekvienu individualiai.

„Kalbos centras“ neapsiriboja vien anglų kalbos kursais. Šios kompanijos profesionalai taipogi teikia rusų kalbos mokymus bei vertimo paslaugas. Verčia įvairius tekstus ir dokumentus iš/į šias kalbas: anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, latvių, estų, baltarusių, ukrainiečių, ispanų, italų, portugalų, suomių, norvegų, bulgarų, graikų, olandų, kroatų, bosnių ir kitas. Išverstus dokumentus tvirtina biuro antspaudu arba notariškai.

„Kalbos centras“ misija - teikti kokybiškus vertimus ir užsienio kalbos mokymus, vidinės ir išorinės rinkos dalyviams, pasitelkiant ilgalaikę patirtį ir šių sričių profesionalus. Kiekvieno kliento poreikius išanalizuoti individualiai, taip pateikiant išskirtinius pasiūlymus, kurie visapusiškai patenkintu poreikius ir pateisintu lūkesčius.

 

Plačiau apie „Kalbos centras“, kainas ir registracijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia:  „Kalbos centras“