Apie šokių studiją Vilniuje, kur šokti išmoksta visi !!!

2017-09-06

Autorius: Organizuokim.lt  

 

Tomo Petreikio šokių studija 3

Jei pradėjote skaityti šį straipsnį, Jūs:

 • arba norite, svajojate, siekiate pradėti šokti;
 • arba norite toliau tobulėti šokių srityje ir ieškote kur;
 • arba ieškote kokybiškų šokių užsiėmimų savo vaikui;
 • arba artėja Jūsų vestuvės ir Jūs norite tinkamai pasiruošti pirmam šokui;
 • arba norite paįvairinti savo šventę ir ieškote nuotaikingos šokių mokymo programos šventės metu.

Jei bent vienas punktas iš išvardintų aukščiau apie Jus, tai nieko nelaukdami pristatome Tomo Petreikio šokių studiją, kuri pirmoji atkurtoje Lietuvoje pradėjo populiarinti pramoginį šokį kaip poilsio ir bendravimo būdą.

ŠOKTI IŠMOKSTA VISI !!!“ - tai Tomo Petreikio šokių studijos šūkis, kuris remiasi ilgamete mokymo patirtimi, ištobulinta metodika, atvirumu naujovėms, mokytojų profesionalumu. Profesionalius šokių mokytojus jungia Lietuvos sportiniu šokių profesionalų sąjunga (LSŠPS), kuri yra Pasaulinės šokių ir šokių sporto tarybos (WDC) narė. LSŠPS ir WDC rengia kvalifikacinius egzaminus, kurių metu vertinamos šokių mokytoju teorinės žinios, taip pat Klasikinių (ST) bei Lotynų Amerikos (LA) šokių atlikimas. Asmenys, sėkmingai išlaikė šiuos egzaminus, gauna atitinkamą kvalifikaciją patvirtinantį tarptautinį diplomą ir gali vadintis profesionaliais šokių mokytojais.

 

Tomas Petreikis 7

 TRUMPA STUDIJOS ISTORIJA

Idėją išmokyti žmones šokti pasilinksminimo vakaruose ir pokyliuose Tomas Petreikis pradėjo įgyvendinti 1990 m., kai subūrė pirmuosius penkiasdešimt moksleivių, studentų ir dirbančiųjų. Augant susidomėjimui pramoginiu šokiu ir pageidaujančių mokytis šokti skaičiui, studija išsiplėtė. Šiuo metu dešimtyje salių penkiasdešimtyje grupių šoka apie 600 jaunimo ir suaugusiųjų.

Šokių mokymas remiasi Tarptautinės šokių mokytojų profesionalų sąjungos parengta Pasauline šokių programa, kurią sudaro 10 pramoginių šokių: lėtas valsas, tango, lėtas fokstrotas, Vienos valsas, kvikstepas, samba, čia čia čia, rumba, pasadoblis ir džaivas. Mokinama ir kitų populiarių šokių: salsos, bachatos, svingo, merengue. 2006 m. rugsėjo mėnesį startavo linijinių šokių grupės, kurios turėjo didžiulį pasisekimą.

Atsižvelgdama į šokių pasaulio vystymosi tendencijas bei šokančiųjų poreikius, ši studija siūlo nuolat atnaujinamas įvairaus sudėtingumo mokymosi programas: nuo pradedančiųjų, kurių tikslas išmokti šokti pokyliuose, iki kelių lygių medalininkų programų tiems, kas siekia tobulėti, dalyvauti konkursuose.

Populiarūs tradiciniai studijos renginiai: šokių vakarai, šokių pokyliai, karnavalas, medalininkų atestacijos ir konkursai. Ypatingo susidomėjimo kasmet sulaukia Didysis šokių pokylis, kuriame linksminasi apie 500 žmonių, bei Tarptautinis medalininkų konkursas.  

 

Tomo Petreikio šokių studija 1

PRAMOGINIAI ŠOKIAI POROJE

Norite gerai jaustis šokių pokyliuose ir vakarėliuose? Ateikite mokytis pramoginių šokių!

Jie tokie nesudėtingi ir smagūs, kad sėkmingai šoksite jau pirmąją pamoką, o po 4-5 mėnesių galėsite šokti savarankiškai. Pamokų metu išmoksite ne tik šokių žingsnelių. Vyrai sužinos kaip vesti šokį, o damos - kaip klausyti partnerio. Įsitikinsite, kad šokis suartina.

Pirmame cikle išmoksite lėto valso, tango, lėto fokstroto, Vienos valso, kvikstepo, sambos, čia čia čia, rumbos, svingo, taip pat linijos šokių - disco ir kaubojų. T. Petreikio šokių studija remiasi pasauline šokių programa, todėl išmoktus šokius galėsite sėkmingai šokti ir svetur.

LINIJOS ŠOKIAI

Tai smagi pramoga tiems, kurie mėgsta šokti ne poroje, bet tuo pačiu metu ir kartu su kitais.

Linijos šokiai šokami sustojus linijose, visiems (ir vyrams, ir moterims) judant ta pačia kryptimi, kartojant tuos pačius žingsnelius. Šiems šokiams nereikia partnerio. Linijos šokiams kompozicijas kuria pasaulyje pripažinti choreografai. Pasirenkami populiarūs įvairių muzikinių stilių kūriniai. Choreografijoje vyrauja penki šokių ritmai: funky, svingo, ča-ča-ča, valso, polkos. Šiuo metu pasaulyje sukurta apie 5000 linijos šokių, tačiau kasmet atsiranda vis naujų.

T. Petreikio šokių studijoje pirmame cikle išmoksite 12-14 populiariausių linijos šokių. Vėliau savo meistriškumą galėsite kelti antrame ir pažengusiųjų cikluose bei hobby klasėje.

Tomo Petreikio šokių studija 4ŠOKIŲ MOKYMAS ŠVENTĖS METU

Šokių pamokos pagyvina bet kurią šeimos, draugų ar darbo kolektyvo šventę. Nesudėtingi šokių judesiai išmokstami greitai, todėl didesnę laiko dalį šokame su muzika. Toks mokymas tampa nuotaikingu pasišokimu.

Šokių pasirinkimas priklauso nuo vakarėlio temos bei Jūsų norų. Mes siūlome nesudėtingus ir smagius linijinius šokius: sirtakį, salsą, country stiliaus šokius, įvairius šokių formos žaidimus. Poroje greitai ir lengvai išmoksite šokti salsą, svingą, kvadratinę rumbą.

JAUNAVEDŽIŲ ŠOKIAI

Sutuoktuvių pokylį visuomet papuošia jaunavedžių šokis. Dažniausiai šokamas valsas. Kartais poros turi ir kitų idėjų: renkasi Argentinietišką tango, vieną iš Lotynų Amerikos šokių, ar kelių šokių kompoziciją.

VAIKŲ MOKYMAS

Studijos mokytojai pagal Pasaulinę šokių programą dirba vaikų darželiuose ir mokyklose. Darželinukams bei pradinių klasių moksleiviams yra parengta 5 pakopų šokių mokymo programa. 4-6 metų vaikai mokosi populiarių šokių: valso, čia čia čia, lėto valso, rokenrolo, polkos, moksleivių programa pasipildo kvikstepu, džaivu ir rumba. Išmokę tam tikros pakopos programą vaikai dalyvauja šokėjų atestacijose bei šokių konkursuose Lietuvoje ir Latvijoje. Moksleiviams organizuojamos vasaros šokių stovyklos.  

Tomo Petreikio šokių studija 5INDIVIDUALUS MOKYMAS

Individualus šokių mokymas - tai šokių pamokos asmeniui, porai ar 2 poroms Jums patogiu laiku pas pasirinktą šokių mokytoją. Individualias pamokas rinkitės, jei:

 • Jums patinka mokytis individualiai, o ne grupėje;
 • šokdami grupėje praleidote vieną ar kelias šokių pamokas;
 • norite sužinoti asmenines ar poros klaidas ir jas ištaisyti;
 • norite šokti dažniau, tiksliau, siekti meistriškumo.

Mokinami šie šokiai:

 • Klasikiniai: lėtas valsas, tango, valsas, lėtas fokstrotas, kvikstepas.
 • Lotynų Amerikos: samba, ča-ča-ča, rumba, pasodblis, džaivas, svingas.
 • Linijiniai: sirtakis, salsa, bačata, kaubojų ir kt. populiarūs šokiai.

 

ĮSIJUNKITE Į ŠOKANČIŲJŲ GRETAS IR LEISKITE SAVO LAISVALAIKĮ PATIRDAMI DŽIUGIAS AKIMIRKAS !!!

Plačiau apie „Tomo Petreikio šokių studiją“, kainas ir registracijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: Tomo Petreikio šokių studija