Laisvalaikis ir šventės kaimo turizmo sodyboje prie Viesų ežero

2017-08-18

Autorius: Organizuokim.lt  

 

Planuojate šeimos, giminės, draugų ar įmonės šventę? O gal ieškote išskirtinės vietos kur būtų galima pailsėti, pabėgti nuo miesto šurmulio? Šiame straipsnyje Jums pristatome puikią vietą ant Viesų ežero kranto, su vaizdingu kraštovaizdžiu ir nuostabia gamta – kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“.

Ši sodyba įsikūrusi Trakų rajone, Padumblės kaimelyje. Iki Trakų centro tik 9 kilometrai. Vilos šeimininkai vertina kiekvieną svečią ir stengiasi pateisinti kiekvieno poilsiautojo lūkesčius, todėl kiekvienas atvykęs į šią sodybą turės galimybę ne tik atitrūkti nuo miesto šurmulio ir pasinerti į gamtos glėbį, bet ir galės tikėtis nuolatinės pagalbos, dėmesio ir svetingumo.

Kaimo turizmo sodyba Vila Viesai 1

Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ pritaikyta:

  • romantiškam, aktyviam, ramiam poilsiui;
  • krikštynoms, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms, klasiokų susitikimams, gimtadieniams, šeimyniniams, draugų susibūrimams;
  • verslo susitikimams, komandų formavimo renginiams, konferencijoms, motyvaciniams darbuotojų seminarams.

Sodybos pramogos:

  • Vandens dviračiai, valtis, žvejyba, maudynės;
  • Tinklinis, krepšinis, badmintonas, smiginis, dviračiai;
  • Sūpynės, batutas;
  • 3 pirtys, po pirtį kiekviename pastate.

Viešnagei, poilsiui, šventei ar renginiui yra pritaikyti trys pastatai. Visuose pastatuose yra skirtingų dydžių pobūvių salės, miegamieji kambariai, virtuvės ir pirtys. Sodybos pastatuose vienu metu gali apsistoti 58 žmonės.

Nuomojami ne tik atskiri kambariai, pastatai, teritorija, bet ir visa sodyba. Šeimininkai labai lanksčiai žiūri į kiekvieno svečio poreikius ir galimybes, todėl visada yra atviri Jūsų pasiūlymams. Užsakant sodybą ilgesniam laikui yra taikomos nuolaidos.

 

APIE SODYBOS PASTATUS IR PIRTIS

Kaimo turizmo sodyba Vila Viesai  2

Pagrindinis namas

Didelis ir erdvus namas su didžiule terasa ir vaizdu į ežerą. Namas puikiai tinka vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, kitiems didesniems draugų bei šeimos susibūrimams, taip pat įmonių vakarėliams, mokymams ar seminarams.

Įrengta erdvi, šviesi pobūvių salė talpinanti iki 50 žmonių. Salėje įrengta profesionali garso aparatūra. Antrame namo aukšte 32 miegamos vietos išdėstytos per 6-is pilnai apstatytus kambarius, bei 5 vonios kambariai su WC ir dušu.

Pagrindinio namo pirmame aukšte Jūsų malonumui – Rusiška pirtis. Pirtis talpina iki 10 žmonių. Besikaitinant pirtyje galima klausyti ramios, atpalaiduojančios arba kitos patinkančios muzikos.

 

Kaimo turizmo sodyba Vila Viesai  3

Namas su židiniu

Pirmame aukšte rasite jaukią svetainę su židiniu ir minkštais baldais. Antrame aukšte yra 4 atskiri miegamieji, 3 kambariai po dvi dvigules lovas ir 1 kambarys su viena dvigule lova. Pirmame aukšte papildomai yra dvi miegamos vietos.

Nuo lauko terasos, kurioje įrengta vieta poilsiui su patogiais baldais, atsiveria puikus vaizdas į sodybos teritoriją. Stebėdami tvenkinio, pievos ir tyvuliuojančio ežero gamtovaizdį galėsite neskubėdami mėgautis ryto kava ir kvėpuoti tyru pievų oru.

Namo su židiniu antrame aukšte šalia miegamųjų kambarių ir vonios kambario įrengta sauna. Nedidelė, bet jauki, su galinga krosnimi pirtis. Skirta 3-4 žmonėms. Galima naudotis ir kaip sauso garo pirtimi, ir kaip garine pirtimi su vandeniu ir eteriniais aliejais.

 

Kaimo turizmo sodyba Vila Viesai  4Pirties namukas

Tai ant ežero kranto esantis dviejų aukštų namelis su didžiule terasa iš kurios atsiveria nuostabūs ežero vaizdai. Du miegamieji su dvigulėmis lovomis (viename dvi dvigulės, kitame trys dvigulės lovos). Čia jauku ne tik vakaroti, bet žvelgiant į tyvuliuojantį ežerą pasitikti brėkštantį rytą ir mėgautis ryto kava.

Namelį nuo ežero skiria tik keli žingsniai, kas jums leis pirties procedūras derinti su gaivinančiais pasinėrimais į ežerą. Tai puikus būdas kūnui suteikti atgaivą ir poilsį.. Šis namukas bus nuostabus pasirinkimas jeigu akcentuojate poilsį pirtyje. Labai arti ežero, nepriekaištingai sutvarkyta pakrantė su nepakartojamais vaizdais.

Rusiška pirtis įrengta specialiai pirties mėgėjams skirto namuko pirmame aukšte. Erdvi, garinė, talpinanti 6 žmones pirtis su sienoje įrengtu langeliu pro kurį matosi ežero pakrantė. Įrengta garso sistema, tad besikaitinant pirtyje galima klausyti ramios, atpalaiduojančios arba kitos patinkančios muzikos.

Plačiau apie kaimo turizmo sodybą "Vila Viesai", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Vila Viesai"