Pramoginiai akrobatiniai ir apžvalginiai skrydžiai

2017-07-20

Autorius: Organizuokim.lt 

   

Apžvalginiai skrydžiai Kaune 4

Norite išbandyti kažką naujo ar ieškote ypatingos dovanos artimam žmogui, o gal norite nustebinti svečią iš užsienio? Tokiu atveju patariame apsvarstyti nuostabų laisvalaikio praleidimo ir atsipalaidavimo būdą – skraidymą.

Šiame straipsnyje rasite informaciją apie pramoginius skrydžius iš seniausio veikiančio Lietuvoje "S. Dariaus ir S. Girėno" aerodromo. Šis aerodromas yra Nacionalinės reikšmės Valstybės saugomas urbanistinis, inžinerinis, istorinis paminklas. "S. Dariaus ir S. Girėno" aerodromas įtrauktas į „Best flying destination in Europe“ (Europos įdomiausių atskristi aerodromų) sąrašą. Tai ne tik seniausias veikiantis aerodromas Lietuvoje, bet ir vienas seniausių Europoje. Įkurtas 1915 m. Aleksotoje, pakeliui į Garliavą. 

Iš šios istorinės vietos pramoginius skrydžius organizuoja „Kauno aeroklubas“.

 

AKROBATINIAI PRAMOGINIAI SKRYDŽIAI

Tai puiki dovana aštrių pojūčių mėgėjams ir visiems kitiems susirinkusiems stebėti šio skrydžio. Pasikvieskite draugus, kad jie stebėtų, filmuotų, fotografuotų jūsų skrydį ir smagiai praleistų laiką su jumis istoriniame "S.Dariaus ir S.Girėno" aerodrome.

Pramoginiai skrydžiai Kaune 2

A kategorijos sudėtingumo programoje

Skrydžio trukmė: 10-12 min.
Skrydžio metu atliekamos šios akrobatinės figūros: kilpa, imelmanas (puskilpė), horizontalus pervertimas, pervertimas 45 laipsnių kampe, valdoma statinė 45 laipsniu kampe, suktukas, atvertimas 45 laipsnių kampe žemyn, paprasta vertikalė.

Perkrova skrydžio metu +5g/ -3g. Po skrydžio išrašomas ir įteikiamas A kategorijos diplomas.

B kategorijos sudėtingumo programoje

Skrydžio trukmė: 12-15 min.
Skrydžio metu atliekama 10-12 akrobatinių figūrų: kilpa, fiksuota statinė kampe aukštyn, paprastas pervertimas, arkinė vertikalė į save su 1/4 sukimais, fiksuotas atvertimas žemyn, paprasta vertikalė su 1/4 sukimais, pervertimas kampe aukštyn, arkinė vertikalė nuo savęs su 1/4 sukimais, imelmanas, paprasta valdoma statinė, suktukinė statinė, papildoma figūra.

Perkrova skrydžio metu +6,5g/ -4,5g. Lėktuve yra galimybė įmontuoti filmavimo kamerą. Po skrydžio išrašomas ir įteikiamas B kategorijos diplomas.

 

Apžvalginiai skrydžiai Kaune 8

APŽVALGINIAI PRAMOGINIAI SKRYDŽIAI  

          Skraidymas - pramoga, norintiems išbandyti kažką naujo, kartais ekstremalaus. Jei ieškote ypatingos dovanos sau, draugui ar artimam žmogui - padovanokite nuostabias akimirkas, malonius pojūčius, gerą nuotaiką ir ilgai išliekančius įspūdžius. Pasimėgaukite Kauno miesto ar Lietuvos vaizdais iš oro, skrisdami dviviečiu arba keturviečiu lėktuvu. O gal turite svečių iš užsienio? Iš paukščio skrydžio miesto grožybes pamatysite greitai, patogiai ir be jokio nuovargio.

Pasirinkite skrydžio maršrutą ir laiką, o „Kauno aeroklubas“ pasistengs, kad tai būtų nepamirštama.

Standartinis 10/12 min. skrydis:
Greitis: 160 km/h
Aukštis: 360 metrų virš jūros lygio
Atstumas: 20/25 km

1 standartinis maršrutas

Pakylat iš "S.Dariaus ir S.Girėno" aerodromo ir skrendat vakarų kryptimi pro Žemės ūkio universitetą link Kačerginės. Apsisukę, skrendate atgal pro Lampėdžius, senamiestį, "Žalgirio" areną ir padarę posūkį virš Šančių, tūpiate aerodrome. Tikrasis maršrutas gali nežymiai keistis, priklausomai nuo oro eismo sąlygų.

Pramoginiai skrydžiai ir kauno 1

2 standartinis maršrutas

Pakylat iš "S.Dariaus ir S.Girėno" aerodromo ir skrendat rytų kryptimi link Kauno hidroelektrinės ir Girionių. Apsisukę virš Kauno marių, skrendate atgal virš Šančių, "Žalgirio" arenos, senamiesčio, Lampėdžių ir apsukę Žemės ūkio universitetą tūpiate aerodrome. Tikrasis maršrutas gali nežymiai keistis priklausomai nuo oro eismo sąlygų.

Galimi įvairūs kiti maršrutai. Jūs kartu su pilotu apžvelgę žemėlapį, galite pasirinkti kur skrisite.

 

Prieš planuodami atvykti į "S.Dariaus ir S.Girėno" aerodromą būtinai paskambinkite lakūnui ir pasitikslinkite ar tikrai galima skristi, ar nepasikeitė oro sąlygos. Skambinkite lakūnams visais jums rūpimais klausimais.

Plačiau apie "Kauno aeroklubą", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Kauno aeroklubas" 

 

 

Susiję pasiūlymai

Daukšos g. 7, Vilnius, Vilnius
Daugiau pasiūlymų »