Nuotaikingas Jūsų vaiko gimtadienis Kaune

2017-08-16

Autorius: Organizuokim.lt

 

          Planuojate savo vaikučio gimtadienio šventę? Norite išskirtinumo ir pilno vaikų užimtumo? Galvojate kaip viską apipavidalinti vaiko mėgstama tematika?

Jei neturite begalės laisvo laiko ir tinkamos vietos, tai rekomenduojame pagalvoti apie sporto ir linksmybių centrus bei vaikų žaidimo kambarius su gimtadienio programomis. Kokybiški centrai ir vaikų žaidimų kambariai jau yra pasiruošę įgyvendinti Jūsų vaiko gimtadienio šventę pagal šiuo metu populiariausias tematikas. Apipavidalinimas, žaidimai, mėgstamas personažas – viskas apgalvota, kad ant vaikų veidukų nedingtų šypsenos.

Pristatome sporto ir linksmybių centrą bei vaikų žaidimo kambarius, kur vaikų gimtadieniai tampa jų linksmiausiais vaikystės prisiminimais.

 

Vaiko gimtadienis Kaune sporto ir pramogų centreSporto ir linksmybių centras vaikams „Šok, juokis ir voliokis“

Vieta: Savanorių pr. 435, Kaunas

„Šok, juokis ir voliokis“ - sporto ir linksmybių centras įvairaus amžiaus vaikams.

Erdvioje ir spalvingoje aplinkoje mažuosius vaikus džiugina kamuoliukų uola, laipiojimo sienelė, gydytojų namelis, edukaciniai žaidimai, princesių rūmai mergaitėms ir daugybė kitų žaidimų.

Šiek tiek vyresnių pramogoms įrengta mini sporto salė su įvairiomis sporto šakomis (futbolas, krepšinis, boksas), karstynių zona, batutas, įvairūs stalo žaidimai, mergaičių grožio erdvė, įvairūs žaidimai ir šokiai su žaidimų kompiuteriu ant didžiulio ekrano, bei "karaoke" koncertai su puikia garso sistema.

Vaiko gimtadienio šventę, Jums pageidaujant, gali paįvairinti šventės vedėjas ar animatorius.  

Iš anksto suderinus meniu, visas šventės vaišes suruoš ir gražiai pateiks „Šok, juokis ir voliokis“ kolektyvas.

Na, o kol vaikai smagiai leidžia laiką, atskiroje patalpoje tėveliai galės džiaugtis švente, o taip pat prie baro užsisakyti gaiviųjų gėrimų, kavos ar užkandžių.

Plačiau apie vaikų sporto ir linksmybių centrą "Šok, juokis ir voliokis", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia:  „Šok, juokis ir voliokis“   

 

Mauglis ir vaikai vaikų žaidimo kambarys Kaune 1

Vaikų žaidimų kambarys "Mauglis ir vaikai"

Vieta: Pramonės pr., 29, Kaunas, (PC “Maxima XXX”, 2 aukštas)

Tai stebuklų šalis, kur vaikučių laukia nepakartojama kelionė į žaidimų ir atrakcionų džiungles. Čia galima lakstyti, šokinėti, rėkauti, verstis kūlversčiais, laipioti, žaisti, mėtytis, nardyti, čiuožinėti, slėptis, karstytis, linksmintis. Įdomų užsiėmimą atras kiekvienas.

Siūlomi personažai gimtadienio šventei: Elzė, Pelytė Minė, Monstrė, Fėja, Princesė, Raganėlė, Raudonkepuraitė, Fiona, Klounas, Žmogus Voras, Betmenas, Piratas, Kareivis, Kaubojus, Indėnas, Asiliukas, Zuikutis, Skubi Du, Meškutė, Beždžionėlė, Pimpačkiukė, Panda, Pepė Ilgakojinė, Indėnė, Teletabis Pou, Juokdarė, Piratė, Boružėlė, Balerina, Super Herojė, Kareivė.

Vaišių atsinešimas nemokamas. Tėveliai patys atsako už vaikų gimtadienio metu į kambarį pačių atsinešto maisto ir gėrimų kokybę.

 Plačiau apie vaikų žaidimų kambarį "Mauglis ir vaikai", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Mauglis ir vaikai"

 

Euroopa Kauno vaikų žaidimo kambarys 1Vaikų pramogų centras "EUROOPA“

Vieta: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, (PPC Akropolis)

Vaikų pramogų centras "EUROOPA" Kauno Akropolyje - tai mažylių šypsenos, juokas, vingiuoti tuneliai, spalvotų kamuoliukų baseinai, smagios sūpynės, karuselės, minkštutėlis batutas ir tikros linksmybės su puikiai pažįstamais personažais ir pasakų herojais. Čia linksminasi darželinukai ir mokyklinukai, čia vyksta šventės ir renginiai.

Vaikų žaidimų kambariai turi dideles, jaukias ir saugias erdves vaikams išsidūkti. Vaikai visada yra matomi, tad tėveliai gali ramiai atsipūsti prie puodelio kavos. Vaikų pramogoms skiriamas visas vaikų centras, tad užsiėmimų ras tiek patys mažiausi kūdikiai, tiek vyresni vaikai.

Puiki vieta švęsti vaikų gimtadienius. Gimtadienius organizuoja profesionalūs renginių vedėjai, tinkamai paruošti dirbti su vaikais. Galėsite išsirinkti net iš 40 pateiktų temų sau tinkamiausią. Visos temos tikslingai paruoštos vaikų gimtadieniams. Renginio metu pasirinktas personažas neleis nuobodžiauti ir į gimtadienio šventės sūkurį įtrauks tiek mažus, tiek didelius dalyvius.

Plačiau apie vaikų pramogų centra "EUROOPA", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "EUROOPA"