Smalininkai – miestelis prie Nemuno kurį verta aplankyti

2017-05-27

Autorius: Organizuokim.lt

 

          Smalininkai – nedidelis miestelis įsikūręs dešiniajame Nemuno krante, Jurbarko rajone, Mažosios Lietuvos etnografiniame regione. Tai vieta garsėjanti savo didžiausia Lietuvoje ąžuolų alėja ir seniausia Lietuvoje vandens matavimo stotimi.

Atvykę į Smalininkus, miestelį kuriame gyventojų tik apie puse tūkstančio, Jūs būsite maloniai nustebinti pramogų gausa. Jau nekalbant apie pasivaikščiojimą nuostabiame kraštovaizdyje, čia Jūsų lauks:

  • Senovinės technikos muziejus;
  • Uostas ir seniausia Lietuvoje vandens matavimo stotis;
  • Smalininkų tankodromas;
  • Ąžuolų alėja, kuri yra ilgiausia ir seniausia Lietuvoje;
  • Smalininkų kartodromas;
  • Žirgynas;
  • Smalininkų parkas;
  • Medžioklės, žvejybos, grybavimo galimybės.

Kaimo turizmo sodyba Ašmonienės svečių namai 2Pajusti ypatingą Smalininkų svetingumą Jums greičiausiai vienos dienos neužteks. Ir tam šis miestelis taipogi yra pasiruošęs.

Nuostabiame sode įsikūrusiuose A. Ašmonienės svečių namuose galėsite paviešėti vos už 100 metrų nuo Nemuno krantų. Svečiams čia siūloma nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir automobilių stovėjimo aikštele.

Šviesiomis spalvomis apipavidalintuose A. Ašmonienės svečių namų numeriuose rasite vonios kambarius ir elektrinius virdulius. Iš kai kurių numerių atsiveria sodo arba upės vaizdai.

Pusryčiai patiekiami svečių namų valgomajame. Lauke galėsite naudotis kepsninėmis, o viduje Jūsų lauks sauna.

Kad viešnagė Smalininkuose būtų dar patogesnė, A. Ašmonienės svečių namuose galėsite išsinuomoti miesto dviračius, pritaikytus neilgoms kelionėms ir pasivažinėjimams po apylinkes. Taip pat yra trys kėdutės ir trys priekabos vaikams vežti. Jūsų saugumui paruoštos liemenės bei šalmai.

Plačiau apie A. Ašmonienės svečių namus, kainos ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: A. Ašmonienės svečių namai 

Nepravažiuokite pro šalį Smalininkų nesustoję, nes šis miestelis laukia Jūsų pasiruošęs nustebinti.

   

Autorius: Organizuokim.lt