Laivo nuoma. Padovanok žūklę jūroje arba kruizą po Kuršių marias

2017-05-03

Autorius: Organizuokim.lt  

 

Kai norime pasveikinti mylimą žmogų, draugą, kolegą, verslo partnerį su artėjančia švente, mes savęs paklausiame: „Kuo nustebinti, sužavėti ir nebūti banaliam?“

Nevisi pastebime, bet pačias geriausias dovanų idėjas mums nuolat siūlo gamta. O ir pastebėjus – ne kiekvienas žinome kaip jomis pasinaudoti. Laimei, kad yra tokių kompanijų kaip „Aisės gidai“. Ir visai nesvarbu ar mes ieškome dovanos moteriai ar vyrui.

„Aisės gidai“ - Skandinavijos šalių pavyzdžiu siūlo žūklę Baltijos jūroje, Kuršių mariose iš mobilių jūrinių katerių. Taipogi užsiima pramoginio laivo nuoma iškyloms, šventėms, pažintiniams kruizams Kuršių mariomis ir Klaipėdos uosto akvatorija. Taigi, pasinaudojus „Aisės gidų“ paslaugomis mes turime dvi dovanų idėjas:

  1. Žūklė Baltijos jūroje arba Kuršių mariose;
  2. Pramoginis, pažintinis kruizas po Kuršių marias ir Klaipėdos uosto akvatoriją.

 

Laivo nuoma žvejybai. Aisės gidaiŽūklė Baltijos jūroje arba Kuršių mariose

Aisės gidų“ kapitonai turi didelę žūklės patirtį Baltijos jūroje ir Kuršių mariose. Todėl su malonumu Jus nuplukdys į „kibiausius“ vandens telkinio taškus.

Baltijos jūroje siūlo lašišų gaudymą velkiaujant, menkių žvejybą, strimelių, ungurių, plekšnių ir otų žūkles. Į Kuršių marias kviečia spiningais, arba velkiaujant gaudyti sterkus, ešerius, lydekas.

Žvejus, neturinčius savų žūklės įrankių, aprūpins kokybiškais menkių meškerykočiais, dugninėmis meškerėmis. Masalus – pilkerius, blizges, galvakablius, guminukus ar sistemėles galėsite įsigyti pas kapitonus-gidus. Profesionaliais lašišų velkiavimo meškerykočiais ir kita įranga taipogi aprūpins „Aisės gidai“.

Laivo nuoma šventėms nuo vandens Aisės gidai

 

Pramoginis, pažintinis kruizas po Kuršių marias ir Klaipėdos uosto akvatoriją.

„Aisės gidai“ padeda susipažinti su Klaipėdos uostu, senosiomis Kuršių marių žvejų gyvenvietėmis, pasigrožėti nuostabia marių ir Baltijos pakrantės gamta. Plukdo kateriu iki Juodkrantės, Nidos, Mingės kaimo Kuršių mariomis. Arba jūra iki Smiltynės, Girulių, Karklės pliažų ar net iki Palangos, Šventosios.

Taipogi suteikia išskirtinę paslaugą stebėti tradicinius Klaipėdos miesto renginius nuo vandens ir iš arti.

Yra paruošti spalvingi „Aisės gidų“ dovanų kuponai, kad dovana atrodytu dar šventiškesnė.  

 

Žūklei ir pramoginiams pasiplaukiojimams naudojami saugūs jūriniai kateriai – EIGA 1 ir EIGA 2. Kateriai stovi išoriniame Pilies uoste. Artimiausias pastatas yra adresu Pilies g. 24 – restoranas “Pilies uostas”. Šalia restorano – viešbutis “Old Mill hotel”.

Eiga 1 katerio nuoma

EIGA- 1

Tai 2015 metų gamybos kateris Quicksilver ARVOR 730. Kartu su kapitonu – žūklės gidu kateryje yra pakankamai erdvės 5 žvejams. Į kruizus po Kuršių marias gali patogiai plaukti iki 6 keleivių. Kateriui leista nutolti nuo kranto iki 12 jūrmylių arba 22 kilometrus. Žūklės kokybę garantuoja moderniausi prietaisai – Lowrance HDS GEN3 žuvų ieškiklis, echolotas, navigatorius, radaras. Keleivių saugumui – gelbėjimo liemenės, plaustas, tolimojo ryšio jūrinė radijo stotis, kitos saugumo priemonės, draudimas.

 

Eiga 2 katerio nuoma

EIGA-2

Pagaminimo metai 2008. EIGA-2 gali priimti iki 4 žvejų, arba iki 5 keleivių kruizams po Kuršių marias. Katerio variklis – 100 AG Volkswagen Mariner firmos turbo dyzelis. EIGAI-2 leista nutolti nuo kranto iki 12 jūrmylių arba 22 kilometrus. Keleivių saugumui – gelbėjimo liemenės, plaustas, tolimojo ryšio jūrinė radijo stotis, kitos saugumo priemonės, draudimas.

Apie paslaugos teikėją "Aisės gidai", kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "AISĖS GIDAI"

 

 

Autorius: Organizuokim.lt  

Susiję pasiūlymai

Dubysos g. 1, Bubiai, Šiaulių raj., Šiaulių aps. 16 km iki Šiaulių
Varpų g. 17, 94276, Klaipėda
Algirdo g. 23, Panevėžys
Daugiau pasiūlymų »