Planuojantiems iškylą prie vandens telkinio

2017-04-28

Autorius: Organizuokim.lt  

          

     Tik pašvietus ryškiau saulutei, dažnas iš mūsų pagalvojame apie išvyką į gamtą. Lauko pramogos, pabėgimas iš miesto šurmulio, gamtos ramybė ir grožis leidžia bent trumpam užmiršti kasdienę rutiną.

Planuojate iškylą prie vandens telkinio, pasiplaukioti ar pažvejoti iš valties? Patariame kaip be didelių investicijų, Jūsų pasirinktoje vietoje mėgautis vandens ir valties deriniu.

Gabris logotipasNebereikia išlaidauti perkant valtį, variklį, echolotą ar turistiniam inventoriui transportuoti skirtą stogo bagažinę. Nebereikia ir nusipirkus galvoti kur ne sezono metu visą įrangą sandėliuoti. Visus šiuos sunkumus, pasiūlydama žūklės ir kelionių inventoriaus nuomos paslaugas, išsprendė kompanija „Gabris“. Pagrindinis įmonės tikslas - pasiūlyti kokybišką ir įvairų inventorių už teisingą kainą.  

 

Nuomojamos prekės:

 

PVC valties nuoma

PVC valčių nuoma

Nuomojamos valtys: „Storm SS-280“, „Storm SS-300“, „ Storm STM-330“, „SAKANA IBP 300“.

Valčių ilgis nuo 280 cm iki 330 cm, plotis nuo 136 cm iki 145 cm. Keleivių skaičius nuo 2 iki 4, keliamoji galia nuo 220 kg iki 470. Valtis galima transportuoti bet kokiame lengvajame automobilyje.

Pripučiama valtis AQUA STORM STM-330, tai unikali plaukiojimo priemonė atitinkanti griežtus reikalavimus ir standartus, todėl labai populiari žvejų tarpe. Valtis gerai laikosi ant bangų ir paskirsto visą susidarančią apkrovą. Šis modelis pagamintas iš kokybiškos, penkiasluoksnės medžiagos. Medžiaga yra atspari ultravioletui, benzinui ir tepalams. Išlaiko savo savybes temperatūroje nuo -30 C iki +70C.

Echolotų nuoma žvejybai

 

Echolotų nuoma sėkmingesnei Jūsų žvejybai

Nuomojami echolotai: „ Lowrance HOOK-5x“, „ Lowrance HOOK-4x“, „Lowrance HOOK-3x“, „Deeper Pro+“.

Deeper Pro+ išmanusis belaidis sonaras suderinamas su iOS ir Android mobiliaisiais įrenginiais. Wi-Fi technologija leidžia užtikrinti 100 m atstumą tarp Deeper Pro+ ir mobiliojo įrenginio, o skenuojamas gylis siekia iki 80m.

Deeper Pro+ naudojama pažangi skaitmeninio apdorojimo technologija sugeba perduoti tikslesnius duomenis per trumpesnį laiko tarpą, padidintas skenavimo dažnis užfiksuoja greitai judančius objektus, o didesnė rezoliucija leidžia pamatuoti pačius mažiausius objektus ir visa tai suderinta viename kompaktiškame įrenginyje.

Kranto GPS režimas suteikia galimybę sukurti batimetrinius dugno žemėlapius naudojant prietaisą nuo kranto. Ši technologija leidžia vartotojui gauti duomenis apie dugno reljefą, vandens būklę ir kitas žūklės sąlygas net jeigu žvejojate nuo liepto, upėje arba iš valties ar laivo.

Deeper PRO+ išmanusis sonaras vertingas žvejybos įrankis suteikiantis daug naudingos informacijos apie žūklės sąlygas vandens telkinyje. Sukurtas žuvų paieškai gylio ir vandens temperatūros nustatymui, dugno reljefą ir kitos sėkmingai žūklei reikalingos informacijos aptikimui.

Deeper išmanioji programėlė turi daug naudingų galimybių tokių kaip pozicijos nustatymas realiuoju laiku, neribota gautų skenavimo duomenų istorija ir poledinės žūklės režimas, išmanusis sonaras Deeper Pro+ puikus pagalbininkas visomis sąlygomis ir tinkantis visiems žvejybos būdams.

 

Elektrinis valties variklis nuomaiElektriniai valčių varikliai

Nuomojami elektriniai valčių varikliai: „MINN KOTA ENDURA C2 40-lbs“, „Storm 55 lbs“, „Storm 40''lbs“, „Runos 32lbs“, „Runos 36lbs“, „Promarine SE 40 lbs“, „Promarine SE 30 lbs“.

MINN KOTA - populiariausias pasaulyje elektrinis variklis.

Tuo metu, kai kiti šį variklį stengiasi kopijuoti, Minn Kota jį modernizuoja, kad legendinis Endura būtų dar geresnis.

Koja pagaminta iš stiklo pluošto amortizuojančio smūgius į kliuvinius. Reguliuojamas variklio nuleidimo gylis. 5 pavaras į priekį ir 3 atbulinės eigos.

Stogo bagažinių nuoma

 

 

Automobilio stogo bagažinių nuoma

Nuomojamos automobilio stogo bagažinės: „Thule Touring 700 (430 L)“, „Menabo Mania 320 (320 L)“, „Neumann Whale 200 (520 L)“, „Neumann S-line (370 L)“, „Neumann Mummy (330 L)“.  

 

Plačiau apie nuomojamą inventorių, kainos ir kontaktai čia: "GABRIS"  

 

 

Autorius: Organizuokim.lt  

 

Susiję pasiūlymai

Bičiulių g. 13 alksniakiemio km. Prienų raj., LT-59106, Kauno aps. 40 km iki Kauno
Sodo 27,Bijūnų k.,Aukštadvario sen.,Trakų raj., Vilniaus aps. 27 km iki Trakų
Daugiau pasiūlymų »