Laivo nuoma. Kaip pamatyti Kuršių neriją kitu kampu?

2017-04-18

Autorius: Organizuokim.lt 

 

          Kuršių nerija ir Kuršių marios – šie žodžiai mūsų galvose nutapo gražių vaizdų ir idealaus poilsio paveikslą. Ar Jūs vaikščiosite, važiuosite dviračiu, praskrisite, ar praplauksite laivu – Kuršių nerija pasiruošusi nustebinti vis naujais, išskirtiniais vaizdais.

Norintiems pamatyti šį unikalų Lietuvos kampelį nuo Kuršių marių pusės – pateikiame atrinktus kelionės laivu pasiūlymus.  

 

Jachtos nuoma Nidoje Neringa

Jachta „NERINGA“

Jachta "NERINGA" – tai 1983 metais pastatytas laivas, kurio techninis stovis pilnai atitinka reikalavimus buriuoti net po visą Baltijos jūrą.

Mėgaukitės vienos valandos trukmės apžvalginėmis kelionėmis jachta iš Nidos uosto. Kryptis: Kuršių marios - Sklandytojų kopa (Didžioji kopa) - Rusijos siena.

Šios kelionės vyksta darbo dienomis nuo 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 ir 21.00 valandos. Šeštadieniais ir sekmadieniais, švenčių dienomis kelionės vyksta nuo 10.00 valandos kas valandą.

Jachtą galite užsisakyti kelionėms į Mingės kaimą, Mirusias kopas, Juodkrantę, Klaipėdą. Užklupus lietui, jachtos kapitonas aprūpins neperlyjančiais jūreiviškais rūbais.

Apie jachtą "Neringa“, kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: JACHTA NERINGA

 

 

Greitaeigis prabangus kateris Kuršių marioseKuršių mariose su prabangiu kateriu "BAYLINER"

BAYLINER 285 CRUISER - elegantiškų linijų ir prabangaus interjero kūrinys. Viešbutis ir vandens transporto priemonė viename.

TRAVEL BOAT siūlo Jums puikias turistines, šventines ir poilsines keliones Kuršių mariose su prabangiu kateriu Bayliner.

Laivo parkavimo vieta yra Klaipėdos Pilies uostas.

Siūlomos tiek dienos keliones po marias, tiek laivo nuomą su nakvyne, su kapitonu ar savarankiškam plaukiojimui. Travel Boat mielai pasirūpins kelionės programa, pasirūpins užkandžiais ir gėrimais, ar surengs Jums pikniką tiesiog laive.

Apie paslaugos teikėją "Travel Boat", kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "TRAVEL BOAT"

 

  

Pramoginės kelionės laivu į Nidą su Aqua NovaKelionės laivu „AQUA NOVA“ iš Rusnės į Nidą

Laivas „Aqua Nova“ - tai 50 vietų, 3 denių modernus pramoginis laivas ramiam pasiplaukiojimui ar Jūsų šventei. Laive sumontuota galinga garso aparatūra, LCD TV, Audio/video technika. Visi patogumai.

Žmonių grupėms siūlomos kelionės laivu iš Rusnės į Nidą. Kelionės į vieną pusę trukmė apie 2,5 valandos. Jos metu grožėsitės nuostabiomis Nemuno apylinkėmis, Kuršių mariomis.

Grupei pageidaujant gali būti aplankomas 130 metų Uostadvario švyturys, Lietuvos "Venecija" vadinamas Mingės kaimas.

Organizuojamos ekskursijos, įvairios programos grupėms.

Apie laivą "Aqua Nova", kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "AQUA NOVA"

 

 

Kelionės laivu Austėja iš Nidos

Turistinis – pramoginis laivas Nidoje „AUSTĖJA“

„Austėja“ - turistinis, pramoginis laivas, 1987 m. pastatytas Suomijoje. Laivu gali patogiai keliauti ir pramogauti iki 70 žmonių.

Dviejų denių laivas, kurio apatiniame uždarame denyje įrengtas mini baras. Viršutiniame atvirame denyje keleiviai gali mėgautis oro gaiva arba jaukiai keliauti kajutėje. Laive yra du WC, dušas, sauna, židinys, TV, oro kondicionierius.

Poreikiui esant parūpinami lietpalčiai arba šilti pledai.

Jūs galite užsisakyti individualų pasiplaukiojimą, nusprendę savo draugų ar kolegų kompanijoje pasiplaukioti po Kuršių marias ir Nemuno deltą.

Įmonėms siūlomi kompleksiniai turistiniai paketai apimantys nakvynę, maitinimą, pramogas ir pažintines keliones.

Apie paslaugos teikėją "Marių laivai", kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "MARIŲ LAIVAI"

 

 

Laivo nuoma Nidoje AistisTuristinis – pramoginis laivas Nidoje „AISTIS“

„Aistis“ - turistinis, pramoginis laivas, 1988 m. pastatytas Lenkijoje. Laivu gali patogiai keliauti iki 20 žmonių, jis puikiai tinka asmeninėms šventėms.

Yra uždara ir atvira kajutės, apžvalginė aikštelė ant laivo stogo, WC. Keleiviai yra apsaugoti nuo vėjo, lietaus ar karštų saulės spindulių.

Jūs galite užsisakyti individualų pasiplaukiojimą, nusprendę savo draugų ar kolegų kompanijoje pasiplaukioti po Kuršių Marias ir Nemuno deltą.

Nidoje blogo oro dažniausiai nebūna, todėl ši kompanija Jūsų paslaugoms nuo vėlyvo pavasario iki spalio vidurio.

Apie paslaugos teikėją "Marių laivai", kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "MARIŲ LAIVAI"

 

 

Motorinės jachtos nuoma Nidoje. SenovinėMotorinė jachta "LILLAN"

Motorinė jachta "LILLAN" – prabangi, senovinė, 8 vietų, Švediška jachta iškyloms ir Jūsų šventei. Pilnai restauruotas laivas. Buvo išsaugota originali jo konstrukcija ir formos, povandeninė dalis. Bendra vairinė su kajute poilsiui.

Laivo interjeras autentiškas - Švediškas maumedis, raudonmedis, tikas. Motorinė jachta su kapitonu laukia Jūsų Nidos prieplaukoje. Jachta yra Tradicinių ir senovinių laivų asociacijos narė.

Plaukimo maršrutą galėsite susigalvoti patys arba jums padės kapitonas.

Plaukiant laivu kiekvienas keleivis vaišinamas egzotiškais Indiškais vienuolių rankų darbo gardėsiais. Atliekame trumpą meditaciją su Tibeto dainuojančiais dubenėliais.  

Apie senovinę motorinę jachtą, kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "LILLAN"

 

 

Autorius: Organizuokim.lt 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »