Ką į vestuves užsienyje pasiimti iš Lietuvos?

2017-02-11

Autorius: Fotogidas  http://www.fotogidas.lt/

 

Vestuvių planavimas 134

          Vestuves užsienyje vis labiau populiarėja. Tai modernus, šiuolaikiškas sprendimas poroms, ieškančioms išskirtinumo, įspūdžių ir naujų patirčių. Jaudinanti romantika ir įtraukiančios užsienio šalių kultūros dabar lengvai pasiekiamos, todėl vis daugiau porų vietos savo šventei dairosi už savo šalies ribų. Ši tendencija vis labiau populiarėja visame pasaulyje, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos poros pasiima iš savo šalies. Kodėl ir kas tai galėtų būti?

 

Vestuvių fotografas ir jaunavedžiai keliauja kartu

Vestuvių fotografą jaunavedžiai dažniausiai kviečiasi iš savo šalies. Nuotraukos – subtilus dalykas ir nors vestuvės vyksta užsienyje, dažniausiai pasitikima savo kraštiečiu. Taip poros užsitikrina, kad vestuvių fotografas supras jų poreikius, žinos, kas madinga ir populiarų jų šalyje. Be to, kviečiantis fotografą iš savo šalies visada išlieka galimybė dar prieš šventę išmėginti jo paslaugas, susipažinti priešvestuvinės fotosesijos metu. Jei jaudinatės dėl to, kad fotografas nepažinos vietovės – pamirškite tai, nes profesionalus vestuvių fotografas tikrai „paruoš namų darbus“ ir interneto pagalba arba atvykęs diena anksčiau atras netoliese esančias gražias vietas nuotraukoms.

 

Vestuvinė suknelė ir nuotaka keliauja kartu

Net ir vestuvės užsienyje nenumalšina nuotakų dėmesio savo išvaizdai. Viskas turi būti tobula, todėl vestuvinės suknelės paieškoms skiriama daugybė laiko ir galiausiai ją suradus ji keliauja kartu su nuotaka. Iš tikrųjų vestuvinei suknelei dažnai net perkamas specialus bilietas salone – taip nuotakos užsitikrina, kad suknelė bagažo skyriuje nenukentės ir nepasimes. Taip pat ir visi papuošalai bei aksesuarai dažniausiai atkeliauja su nuotaka – klaidinga manyti, kad keletas laisvų dienų prieš ceremoniją yra užtenkamas laikas nežinomoje vietoje išsirinkti visas tobulai išvaizdai reikalingas smulkmenas.

 

Papročiai seka paskui

Poros, nusprendusios švęsti vestuves užsienyje, neatsisako savo papročių. Žinoma, šventę gali pagyvinti tam tikri vietos papročių akcentai, tačiau savo kilmės nepamirštama. To priežastis yra vienkartinis vestuvių šventės pobūdis, todėl visi atributai, reikalingi lietuviškiems jaunųjų laimės užkalbėjimams taip pat keliauja kartu su jaunavedžiais į vestuves užsienyje.

 

Paslaugų teikėjai atsidurs ten, kur tik prireiks

Švenčiant užsienyje atrandamas platus vietinių paslaugų teikėjų, kurių paslaugos skirtos vestuvėms, asortimentas. Vis dėlto kai kurios poros net ir švęsdamos vestuves užsienyje, kai kuriuos jų kviečiasi iš savo šalies. Dažnai tai būna vedybų planuotoja ar padėjėja – ji pasirūpina visais niuansais ir vadovauja šventei, kad viskas vyktų taip, kaip numatyta scenarijuje. Jei reikalingas vakaro vedėjas, o ne visi svečiai moka užsienio kalbą, jį taip pat geriausia pakviesti iš savo šalies. Beje, nepamirškite, kad vestuvės užsienyje vis dar yra šiokia tokia naujove, todėl jei pasiūlysite įdomią ar unikalią patirtį dirbant Jūsų šventėje, galite tartis dėl mažesnių įkainių.