10 taip, kodėl švęsti vestuves užsienyje

2017-02-01

Autorius: Fotogidas  http://www.fotogidas.lt/

 

Vestuvių šventės vieta 118

          Peržvelgus vestuvių albumus internete ar pažiūrėjus romantišką filmą, visada iškyla mintis – vestuvės užsienyje. Jaukūs Italijos miesteliai, romantiškos vijoklinės rožės Prancūzijos provanse ar kalnuotos jūros pakrantės... Vaizdai, kurie savo didingumu užgniaužia kvapą. Jei svarstote, ar leisti minčiai apie vestuves užsienyje įsisiūbuoti – peržiūrėkite 10 priežasčių, kodėl verta tuoktis užsienyje.

1. Neribotos galimybės. Kiekviena šalis turi savo kraštovaizdį, tradicijas, klimatą ir net virtuvę – visa tai neriboja Jūsų pasirinkimų. Jei norite vestuvių svečiams patiekti šviežias jūros gėrybes, vykite į Ispanijos pakrantę, o jei norite norite lemtingąjį „taip“ ištarti balto smėlio paplūdimyje, ošiant krištolo skaidrumo vandenynui, rinkitės, pavyzdžiui, Jamaiką.

2. Daugiau įspūdžių. Vestuvės užsienyje dovanoja daugiau įspūdžių ir svečiams, ir jaunavedžiams. Tokia šventė sujungia vestuves su kelione, pažinimo ir atradimo džiaugsmu, todėl ieškantiems įspūdžių ir emocijų šventė užsienyje yra puikiu pasirinkimu.

3. Puikus oras. Poros, keliančios savo vestuves Lietuvoje dažnai jaudinasi dėl orų. Juokais sakoma, kad oro sąlygų neužsakysi. Bet juk galima! Tiesiog persikelkite švęsti ten, kur visada šviečia saulė – vestuvės Ispanijoje, Kipre ar egzotiškame Tailande rūpesčius dėl oro sąlygų privers visiškai pamiršti.

4. Puikus kainos-kokybės santykis. Vestuvių sezono metu Lietuvoje gauti gerus paslaugų tiekėjus – sudėtinga. Vestuvių fotografai visais savaitgaliais užimti, vilos užsakytos... Rinkitės vestuves užsienyje, kur net ir ne sezono metu gamta lepina švelniu šiltu klimatu, o paslaugos kainuoja pigiau. Taip už nedidelę kainą gausite puikią paslaugų kokybę savo šventei.

Vestuvine suknele ir vestuviniai bateliai

5. Medaus mėnuo – iškart. Dažnai jaunavedžius atsisveikinant su svečiais ir išpuoštu automobiliu tuoj pat išvykstant medaus mėnesio matome tik filmuose. Švenčiant vestuves užsienyje tai realizuoti labai paprasta – galite priėmę sveikinimus ir truputį pabuvę su svečiais leistis į savo medaus mėnesio kelionę daugiau nieko nelaukdami.

6. Originalus vestuvių albumas. Lietuva – graži šalis, tačiau tikrai įsimintinų vietų vestuvių fotosesijai nėra tiek jau daug. Jei tikrai ieškote ko nors išskirtinio savo šventei, pagalvokite apie vestuves užsienyje. Neįprastas peizažas, neregėtos vietos ir saulės spinduliai bei užburianti gamta užtikrins, kad vestuvių fotografas sukurs nuostabų originalių nuotraukų kupiną vestuvių albumą.

7. Romantika. Prisiekti meilę ant vandenyno kranto, jaukiame laukiniame paplūdimyje ar senovinėje pilyje – švenčiant vestuves užsienyje turėsite neribotą vietos pasirinkimą. Leiskite sau svajoti, nes dabar visos svajonės gali būti įgyvendinamos.

8. Galimybė pabėgti. Vestuves užsienyje kelti patiks poroms, kurios nori pabėgti nuo didelės šventės ar didelio skaičiaus svečių ir dedikuoti šventę tik sau. Norite svečių? Jei švęsite užsienyje, galite būti tikri, kad atvyks tik tie, kuriuos pakviesite, todėl nereikės teisintis, kad pamiršot dešimtmetį nematytą tetulę!

9. Pažinimas. Kiekvienas kraštas turi žavią savo istoriją, papročius ar kažką išskirtinio. Leiskite sau ir svečiams tai atrasti – visa tai gali tapti puikia pramoga ar kultūrine ekskursija. Vestuves užsienyje keliančios poros daug rečiau susiduria su svečių užimtumo problema: kol pora fotografuojasi užsienyje svečiai gali leistis į trumpą apžvalginę ekskursiją, dalyvauti vyno degustacijoje ar fotografuotis įžymiose vietose. Jokio nuobodaus laukimo ar nejaukios tylos!

10. Atostogų nuotaika! Kiekviena kelionė sukuria magišką nuotaiką, kurios nesuvaidinsite ir dirbtinai nesukursite. Tiesiog leiskite jai užkariauti kiekvieną šventės dalyvį ir mėgaukitės puikiomis akimirkomis.