Gimtadienis rudenį: 9 originalios idėjos

2017-01-10

Informuoja: "Gera dovana" http://www.geradovana.lt/ 

 

Gimtadienio šventės idėjos 88

          Praūžus vasariškam šėlsmui, ateina rudeniška rimtis ir susikaupimas, o vėstantis oras verčia gūžtis po antklode su karšto šokolado puodeliu... Tra lia lia, aha aha... Na bet nė velnio! Ruduo gali būti toks pat pašėlęs kaip ir vasara – ypač, kai rudenį šventi GIMTADIENĮ. Bet juk rudenį jau nebe taip šilta ir šiaip... Šiaip kas? Kaip ir daugelis dalykų, rudens negerumas priklauso tik nuo požiūrio. Galų gale, prie ko čia ruduo? Juk gimtadienis! O jis – visada gerai. Žinoma, jei turi idėją. Taigi taigi, rudeninio gimtadienio idėjos, kurios išsklaidys visus baisiojo rudens mitus.

Filmų vakarėlis

Mėgstantiems ramesnius susibūrimus, idealiai tiks filmų vakarėlis, kurio metu galima rinktis žiūrėti tik tam tikro žanro filmus (pvz., siaubo) arba filmus, kurie turi daug dalių (pvz. „Žiedų valdovas“ ar „Krikštatėvis“). Visuomet geriausia tokiu atveju rinktis filmus, kuriuos jau daugelis yra matę ir kurie tam tikra prasme yra klasika – t. y., juos visuomet norisi pažiūrėti dar kartą. Kitas argumentas – per daugeliui matytus filmus galima laisvai šnekučiuotis nemąstant apie tai, kad kažką praleisi ir nebežinosi, kaip veiksmas vystėsi toliau. Puikus jaukaus gimtadienio variantas.

Grupinė šokių pamoka

Kadangi rudenį visai ne pro šalį susišilti ir pakelti nuotaiką, šokių pamoka – gera idėja gimtadienio vakarėlio pradžiai. Žinoma, atsiras nemėgstančių šokti arba teigiančių, kad turi „medines kojas“ ir nieko iš jų nebus – tai, visgi, melas. Šokti gali kiekvienas. Tačiau netgi ne tai svarbiausia – svarbiausia, kad kartu su draugų kompanija išbandysite kažką naujo, o tai visuomet smagu. Geriausia rinktis šokį, kuris nėra sudėtingas (pvz., Lindihopas) arba kuris įkvepia prisiminti paauglystės „kietumą“ (pvz., Hip hopas) ar skatina išeiti iš komforto zonos (pvz., striptizas). Tik reikia nepamiršti atsipalaiduoti – susirinkote ne konkuruoti, kuris geriau šoka, o švęsti gimtadienį ir mėgautis. Geriausia tai, kad vakarėliui tęsiantis, bare ar klube kartu su visa kompanija turėsite bendrų judesiukų, kuriuos bus linksma pakartoti!

Teminis vakarėlis

Temos gali būti įvairiausios, tačiau įdomiausia sugalvoti tokią, kuri sietųsi su... jumis. Na, nes gimtadienio vakarėlis jau iš dalies yra teminis, jo tema – Jūsų gimtadienis! O norint jį pagyvinti, puikiai tiks temos, susijusios, pvz. su Jūsų pomėgiais – vakarui galite tapti aistringais futbolo sirgaliais ar roko fanais, aukštosios mados atstovais, užsiimti magija, o gal įsijausti į serialo „Seksas ir miestas“ gyvenimą? Jei norisi tik minimalaus akcento, visuomet puikiai tinka spalvų temos, taip pat pamėgtos šalies tema arba tiesiog mažas akcentas kaip ūsai, akiniai, spalvotos kojinės ir pan. Tokios idėjos gimtadienio proga linksmai nuteiks ne tik Jus, bet ir Jūsų draugus.

Batutai

Gimtadienio idėjos suaugusiems nebūtinai turi būti susiję su vakarėliais, puošniomis suknelėmis ar kaklaraiščiais – kodėl nesugrįžus į vaikystę ir neprisiminus to paprasto vaikiško džiaugsmo? Batutai tam tinka kuo puikiausiai, nes čia nėra amžiaus limito – nebent drąsos limitas... Tačiau Jums nebūtina daryti šuoliukų ore – puikiai laiką praleisite ir be to, nes vien jau tai, kad tokius dalykus, tikėtina, darėte tik vaikystėje – sukelia šypseną veide. Batutų centruose galima netgi išsinuomoti salę vien savo kompanijai – tuomet galbūt netgi įsidrąsintumėte pabandyti ir kokį vieną kitą šuoliuką?

Kokteilių vakarėlis

Daugelio išbandytas, tačiau niekada nepabostantis būdas gerai praleisti laiką. Galbūt šis būdas ir neprimena originalios šventės idėjos, tačiau originalumas priklauso tik nuo Jūsų pačių. Paprastą kokteilių vakarėlį galima paversti išskirtiniu, jei pvz. išbandysite netradicinius kokteilius ir juos būtinai gaminsite patys. Mėgstantys iššūkius gali susigalvoti kokteilių receptūrą patys ir linksmai eksperimentuoti. Svarbiausia, dėmesį skirti procesui ir nepamiršti fantazijos – į kokteilių sudėtį gali įeiti ne vien gėrimai, bet ir uogos, vaisiai ar netgi prieskoniai.

Karaokė

Gerų draugų kompanija ir kartą per metus ateinanti proga – tai kaip gi apsieisi be dainų? Viešas karaokė Lietuvoje nėra labai populiarus, tačiau karaokė namuose – labai dažnas pasirinkimas, kai ieškoma linksmos gimtadienio idėjos. O ir nieko stebėtino – vakarėlio eigoje uždainuoja net ir tie, kurie gyvenime nedainavo! Nes karaokė – tiesiog gerai!

Maisto gaminimo vakarėlis

Maistas nuo senų senoves žmones suburdavo bendram tikslui, o taip pat dalinimuisi – ne tik gėrybėmis, bet ir pokalbiais. Būtent todėl maisto vakarėlis – puikus būdas švęsti gimtadienį, nes jo metu galima atrasti naujų skonių, pabandyti ne vieną receptą, pajudėti, paplepėti, o svarbiausia, – kiekvienam prisidėti prie bendro tikslo. Tai suartina nepažįstamus žmones, o senus draugus priverčia netingėti ir linksmai praleisti laiką. Gaminimui puikiai tinka patiekalai, kuriuos galima gaminti viename dideliame puode (pvz., čili sriuba) arba tokie, kuriems reikia nemažai pjaustymo, lankstymo ar dėliojimo – taip daug lengviau prisidėti kiekvienam dalyvaujančiam.

Prisiminimų orientacinisGimtadienio šventės idėjos 89

Gimtadienis – tai Jūsų šventė ir viena iš progų surinkti visus savo draugus į vieną vietą, nes su kiekvienu iš jų turite ypatingų prisiminimų ir potyrių. Smagiausia būna, kai orientacinį jubiliatui suorganizuoja draugai, o kiekvienoje užuomina nurodytoje vietoje laukia vis kitas draugas. Ir nebereikia ieškoti originalios dovanos gimtadienio proga, nes ypatingos vietos prisiminimas ir tuos prisiminimus sukelianti simbolinė dovanėlė (na, pvz., maišelis guminukų Vingio parko estradoje, nes prieš kelis metus būtent ten sėdėdami puikiai praleidot laiką...) būna šimtą kartų vertingesnė nei bet koks daiktas. Tačiau orientacinį galima suorganizuoti ir pačiam. Juk draugai – vienas iš didžiausių Jūsų turtų, tad kodėl nepadarius pramogos būtent jiems? Gi sakoma, kad duodant gaunama dvigubai daugiau. Orientacinis, kurio metu Jūs duosite koordinates ypatingų vietų, kurios Jums kelia prisiminimus apie Jūsų draugus, suteiks išskirtinių emocijų ir draugams, ir Jums patiems.

Stalo žaidimai

Žaidimai mums visuomet primena vaikystę, o juk vaikystėje draugai ir linksmybės buvo patys svarbiausi dalykai gyvenime. Būtent todėl su gerais draugais švenčiant gimtadienį, smagu žaisti žaidimus ir pajusti būtent tokį azartą ir karštas emocijas, kuriuos daug nemąstydami išreikšdavom vaikystėje. Stalo žaidimas tiks ir ieškant originalios dovanų idėjos – jį atnešus dovanų, tuoj pat galima bus ir išbandyti!

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »