Vestuvių fotosesija ir makiažas

2017-02-09

Autorius: Fotogidas  http://www.fotogidas.lt/  

 

Nuotakos veidas užmerktomis akimis

          Vestuvės kiekvienai nuotakai – ypatinga šventė, per kurią norisi atrodyti tobulai. Čia neapsieinama be makiažo ir šukuosenos meistrų patarimų, išankstinių bandymų ir daugelio dvejonių. Vestuvių fotografai į visa tai žiūri truputį kitaip, nes ne visada tai, kas gražu realybėje, taip pat puikiai atrodo ir nuotraukose. „Fotogidas“ pateikia būsimoms nuotakoms keletą patarimų, į kuriuos svarbu atsižvelgti derinant vestuvinio makiažo bei šukuosenos smulkmenas.

Vestuvių fotografas pataria: jaunosios makiažas

Pasirinkite patikimą makiažo specialistę ir su ja aptarkite visas smulkmenas. Apsispręskite, kokio makiažo norėtumėte ir kartu pasirinkite jam reikalingas priemones. Tradiciškai nuotakai vestuvių fotografas skiria daugiausia dėmesio, todėl pirmoji ir svarbiausia užduotis – užmaskuoti veido odos trūkumus, suteikti tobulą matinę išvaizdą.

Galite rinktis įvairias mėgstamas priemones, tačiau svarbiausia, kad jos būtų patvarios ir neturėtų šviesą atspindinčio efekto. Priešingu atveju, nuotraukose makiažas gali atrodyti nenatūraliai, iškreipti proporcijas. Maskavimo efektas, žinoma, svarbus, bet vestuvių fotografai pataria nepersistengti ir išlaikyti natūralumą. Makiažo priemonės turi išryškinti veido struktūrą, pabrėžti bruožus, bendrą nuotakos stilių, o ne viską paslėpti.

Blizgučių turinčios kosmetikos priemonės nuotraukose žiba daug labiau nei tikrovėje, todėl, norint natūralumo, vestuvių fotografai patars jų vengti.

Vestuvių makiažo akcentai paprastai nukreipiami arba į lūpas, arba į akis. Čia kompromisų nėra ir turite pasirinkti vieną variantą, nes rizikuojate atrodyti pernelyg ryškiai. 1-2 tonais už kasdienį ryškesnis makiažas atrodys natūraliai ir kompensuos baltos suknelės odai suteikiamą blyškumą. Ryškesnis makiažas galimas tik tais atvejais, kai vestuvės ir vestuvių fotosesija vyks patalpoje, kupinoje šviesos (pavyzdžiui, pirmojoje dienos pusėje).

Vestuvių dieną dirbs ne tik vestuvių fotografas, bet ir Jūsų veido raumenys – net jei to ir nejausite. Daugybė emocijų, tai veido mimikos ir judesiai, kuriuos makiažas turi atlaikyti. Iš jaudulio ir džiaugsmo išsprūdusi ašara negali sugadinti makiažo, todėl nuotakos dažnai renkasi vandeniui atsparų tušą arba priauginamas blakstienas. Čia vėl galioja ta pati taisyklė – nepersistengti. Pernelyg ilgos ir storos blakstienos fotografijoje meta šešėlį, todėl bus sudėtinga tinkamai užfiksuoti žemyn nukreiptą romantišką žvilgsnį.

Šypsena nuotakos Fotogidas

 

Vestuvių fotografas pataria: jaunosios šukuosena

Šukuoseną geriausia formuoti pirmiausia ir tik kai ji bus visiškai baigta imtis kosmetikos. Taip bus matyti, ką plaukai uždengia ir ko ne. Renkantis atvirą šukuoseną (pavyzdžiui, kuodo tipo ar šukuojant plaukus atgal), svarbu itin kruopščiai išlyginti makiažo priemonių ir plaukų augimo linijos susiliejimą, suteikti vienodą atspalvį ne tik veidui, bet ir smakrui, kaklui, dekoltė zonai.

Jei nusprendėte rinktis purių palaidų plaukų šukuoseną, prašykite meistrės, kad nenaudotų per daug tvirtinimo priemonių. Vestuvių fotografai tik ir laukia akimirkos, kai netyčia išslys neklusni garbana – tokie kadrai patys geriausi. Žinoma, šukuosena turi atlaikyti visą vestuvių dieną ir tokias oro sąlygas, kaip vėjas ar nedidelis lietus. Vis dėlto pernelyg tvirta, nepaslanki šukuosena visose nuotraukose atrodys vienodai, nenatūraliai.

Venkite šukuosenų, kurios uždengia didelę dalį veido – nuotraukose jos uždengs veidą ir mes šešėlį ant likusios jo dalies, todėl dailiai nesižiūrės. 

 

Autorius: Fotogidas  http://www.fotogidas.lt/