Ugnies Šou

2017-01-12

Pataria: Ugnies Šokis   http://www.ugniessokis.lt/

 

Ugnies šou pasirodymai šventėms 95

           

          Prieš išsirinkdami ugnies šou, turėkite omenyje, jog vieno kolektyvo atliekamas ugnies šou nėra lygus kito kolektyvo atliekamam ugnies šou.

Reikia perspėti tuos, kurie renkasi ugnies šou pagal kainą - rinkoje yra ir paprastų gatvės atlikėjų, kurie gali „kažką“ padaryti ir pigiau, bet turėkite omenyje, jog saugų ugnies šou atlikimą gali užtikrinti tik profesionalūs, ir to pasekoje – nepigūs, kolektyvai.

Reikia pripažinti, jog pigiai ir gerai nebūna. Todėl, jeigu biudžetas labai ribotas - geriau neieškoti labai pigių ugnies šou. Šios srities profesionalai "Ugnies šokis" sako - geriau jokio ugnies šou, nei blogas ugnies šou.

 

Ugnies šou pasirodymai šventėms 96

 

Net ir pati mažiausia „Ugnies šokis“ programa yra įspūdingesnė, nei daugelis kitų kolektyvų pasirodymų. Be jau įprastų ugnies šou įrankių ir žarijų lietaus, kuriuos galite išvysti kone visuose pasirodymuose, „Ugnies šokis“ programa siūlo kur kas daugiau.

Tik šio kolektyvo pasirodymuose visos merginos šoka su degančiais lankais ir ugnies šokis sinchronizuotas nuo pirmos minutės iki paskutinės. O kiekvienas pasirodymas praturtintas pirotechninėmis lazdomis, pirotechninėmis vėduoklėmis ir ugnies spjaudymu! Įprastai kiti kolektyvai to nedaro.

Galų gale, pačius didžiausius „Ugnies šokis“ pasirodymus papuošia ne tik gausus pirotechnikos asortimentas, bet ir ugnies spjaudyklės! Esam vieninteliai, kurie jas turi ir naudoja. O jūsų įspūdžiai po pasirodymo liepsnos taip pat ryškiai, kaip liepsnoja fakelai.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »