Fantastiška vaikų šventės vieta – „Pripučiamos pilys“

2017-01-05

Autorius: "Pripučiamos pilys" http://www.pripuciamospilys.lt/  

 

vaikų gimtadienio šventės vieta 31

 

 

  PRIPUČIAMŲ BATUTŲ erdvė po stogu! Mes Jums siūlome nepakartojamus įspūdžius ant įvairių pripučiamų batutų. Net 90 m2 šokinėjimo erdvės : Mega čiuožykla ( aukštis 5,5 m ), tunelis su čiuožykla, kliūtys ir šokinėjimo erdvės !!! Visa tai iš pripučiamų batutų. Batutų erdvė - pati puikiausia vieta švęsti vaikų gimtadienius ar kitas šventes.

 

 

vaikų gimtadienio šventės vieta 30

Fantastišką vasaros pramogą mes padarėme prieinamą VISUS METUS! Vaiko gimtadienis ar kita šventė paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam, kuris mėgsta judesį, veiksmą ir aktyvias pramogas. O kol vaikai čiuožinės, šokinės ir dūks, tėveliai galės pabendrauti prisėdę prie stalo. 

Erdvė įsikūrusi Kaune, Veiverių g. 134, greta pagrindinės Aleksoto gatvės, vos 5 minutės kelio nuo miesto centro. Čia puikus susisiekimas viešuoju ir nuosavu transportu bei didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Gimtadienis

Tai pati didžiausia mažųjų šventė !!! Ypatingai laukiama, svarbi ir būtinai išskirtinė. Rezervuokite Pripučiamų pilių batutų erdvę ir mes garantuojame, kad šventės įspūdžiai dar ilgai neišblės. Net 2 valandas vien tik Jums priklausys visa batutų erdvė: tunelis, 2 čiuožyklos ir daugybė šokinėjimo erdvės. Patogi poilsio zona su stalu vaišėms. 

vaikų gimtadienio šventės vieta 32

Klasės arba darželio grupės šventė

Didelis būrys vaikų tikrai ras ką veikti Pripučiamų pilių batutų erdvėje. Surenkite jiems Vikruolių varžybas arba leiskite išsišėlti tarp didžiulių batutų. Net 2 valandas visa erdvė priklausys Jums vieniems, tad visi galės atsipalaiduoti ir smagiai leisti laiką. 

Spalvingi, minkšti, saugūs ir įtraukiantys pripučiami batutai garantuoja bet kokios šventės sėkmę. Vaikai šėls, čiuoš, keliaus tuneliu ir linksmai vartysis. Vienu metu Pripučiamų pilių batutų erdvėje gali pramogauti iki 15 vaikų !!!

Batutų erdvės poilsio zonoje yra didelis stalas, tad be jokio papildomo mokesčio galite atsinešti savo vaišes.

 

Susisiekime  http://www.pripuciamospilys.lt/   ir kartu žavėkimės vaikų juoku ir šypsenomis.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »