Originalus ir nestandartinis sprendimas renginio vietai

2017-01-04

Autorius: Laivas Venus   http://laivasvenus.lt/ 

 

Šventės laive laivo nuoma 69

Toks vienintelis Lietuvoje - didelis ir įspūdingas trijų denių pramoginis laivas „Venus“ talpina iki 200 žmonių ir kursuoja iš Klaipėdos iki Jūros vartų, Smiltynės, Juodkrantės, Nidos ir net Mingės. Laive organizuojamos įvairios šventės - vestuvės, gimtadieniai, įmonių šventės, apžvalginiai kruizai po marias, įvairūs vakarėliai bei žvejyba. Laivas “Venus” – tai originalus ir nestandartinis sprendimas Jūsų šventei!    

Šventės laive laivo nuoma 70

 Primajame denyje yra pagrindinė Jūsų šventės vieta, kurioje paprastai vyksta visa programa. Pirmasis denis yra apie 100 kv. m. ploto su dideliais langais. Vėsiu oru ši erdvė yra šildoma, o esant tvankiam orui čia veikia kondicionierius. Dėl to ši patalpa yra pati tinkamiausia bet kokiai šventei bet kokiu oru. Šioje salėje telpa iki 100 žmonių, sėdimų vietų - 70-80. Yra baras, garso aparatūra, todėl galima organizuoti šventes ir su gyva muzika!

  

Šventės laive laivo nuoma 71

 

Antrasis denis yra su stogu ir atvirais šonais. Ilgi mediniai suolai stacionariai įtaisyti salės pakraščiuose, yra galimybė išnešti visus nereikalingus stalus ir padaryti puikią stovimą erdvę. Gryname ore tinka organizuoti kokteilių barą, pikniko ir alaus stalą, be to antrasis denis yra ideali vieta šokių aikštelei ar net vestuvių ceremonijai! 

 

Šventės laive laivo nuoma 72

 

 

Trečiasis denis – tai apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria įspūdingiausi vaizdai plaukiant Klaipėdos mariomis. Čia vienu metu gali būti apie 20-30 žmonių.

 

 

Šventės laive laivo nuoma 74

 Laivo virtuvė

Mūsų virėjų pagamintas maistas yra visada šviežias, skanus, skoningai papuoštas. Siūlomų patiekalų asortimentas labai didelis, patenkiname kiekvieno kliento poreikius. Galime pasiūlyti įvairių karštų patiekalų, salotų, sriubų, vieno kąsnio užkandžių, desertų. Jūsų šventei visi patiekalai derinami iš anksto, išsiaiškinus Jūsų poreikius. Garantuojame, kad šventės metu maistas bus ne tik skanus, bet ir stalai su užkandžiais ypatingai papuošti ir dekoruoti, kas sukurs nepakartojamą atmosferą.

Šventės laive laivo nuoma 75

 Laivo dekoravimas

Laivą Jūsų renginiui paruošime pagal Jūsų norus. Galime sukurti pikniko ar prabangią atmosferą priklausimai nuo renginio. Standartiškai laivą paruošiame su Jums labiau tinkančiais staliukais - Jūsų svečiams galime paruošti bendrą stalą arba atskirus staliukus, taip pat ir furšetinį stalą. Dažniausiai renkamės jūrinę tematiką, kėdes dekoruojame su baltos ir mėlynos spalvos kaspinais, naudojome baltas ir mėlynas staltieses. Už papildomą mokestį galime užsakyti gėlių puokštes, helio balionus ar stilizuoti laivą Jūsų pageidaujama tema!

Šventės laive laivo nuoma 76

 

Renginio programa

Dažnai laive organizuojami renginiai su gyva muzika. Jums pageidaujant, mes galime padėti surasti renginio vedėjus ar muzikantus.

 

 

Autorius: Laivas Venus   http://laivasvenus.lt/