Vestuvių svečių etiketas

2017-01-11

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių organizavimas 92

          Jei artimi draugai ar giminaičiai nusprendė pagaliau sumainyti žiedus – laikas ir jums pasidžiaugti jų švente. Tiesa, svečio pareigos yra taip pat labai atsakingos. Toli gražu ne tik jaunieji privalo būti visada pasitempę ir pagalvoti apie mažiausias smulkmenas, kurios gali koreguoti tiek jūsų, tiek pačių jaunųjų nuotaiką. Yra tam tikros etiketo taisyklės svečiams, kurias privalo žinoti kiekvienas keliaujantis į tokio pobūdžio šventę.

Nepadauginkite alkoholio. Tai ne tokio tipo vakarėlis, kuomet galima laisvai mėgautis šampanu. Viso vakaro metu turite išlikti mąstantys, kad esant reikalui galėtumėte padėti jauniesiems. Juk ir tostą gali tekti sakyti... O ir šiaip, visas dėmesys yra skirtas jiems, tad nebandykite tapti vakarėlio liūtu.

Atsargiai rinkitės aprangą. Moterys turėtų vengti baltos spalvos suknelių, kadangi pastarosios yra skirtos jaunajai. Jos užgožimas ne džiaugsmas, tai jau visa problema.

Nerekomenduojama viešinti vestuvių nuotraukų, kol to pirmieji nepadarė jaunavedžiai. Tai gana aktuali problema, kadangi svečiai yra linkę darytis asmenukes, kurios labai greitai paplinta virtualioje erdvėje. Šios taisyklės tiesiog privalu paisyti.

Jokiu būdu nevėluokite į vestuves. Madingas vėlavimas šioje šventėje yra nepateisinamas.

Kol vyksta oficialioji dalis – išjunkite savo mobilųjį telefoną. Jo skambėjimas bus labai didelė nepagarba jauniesiems.

Į vestuves nerekomenduojama atsivesti svečio. Aišku, jei kvietime parašyta, kad esate laukiamas su antra puse tuomet verta pasinaudoti tokia galimybe, tačiau sumąstyti kartu pasikviesti draugą tikrai labai prastas pasirinkimas. Jei norite, kad kas nors eitų su jumis – būtinai apie tai informuokite jaunuosius iš anksto. Geriausia iškart, kai tik gaunate kvietimą.

Po ceremonijos būtinai pasveikinkite jaunuosius, tačiau neapkraukite jų ilgomis kalbomis. Kadangi jie privalo bendrauti su visais svečiais.

Neparodykite, kad jums nuobodu net ir tokiu atveju, jei išties neturite noro linksmintis.

Prieš išeinant iš vakarėlio turite atsisveikinti su jaunaisiais. Tačiau labai trumpai ir be papildomų argumentų, kodėl tai darote.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »