Vestuvių atributika

2017-01-23

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Santuoka nėra ritualas ar gyvenimo pabaiga. Tai ilgas, sudėtingas, intymus šokis kartu. Šokio darna priklauso nuo to, ar moki išlaikyti pusiausvyrą ir kokį partnerį pasirinkai“.

AMY BLOOM

Vestuvių atributika 111

Suplanuoti tobulą vestuvių šventę nėra labai paprasta. Žinoma, dažniausiai tai suvokiama tik tada, kai sužadėtuvių žiedai ant rankų ir pirmosios idėjos po truputi realizuojamos. Pasitelkus vestuvių planuotoją į pagalbą – visas procesas vyksta daug paprasčiau. Tačiau dažniausiai tokios paslaugos nebūna pirmame sąrašo punkte dėl gana nemažų sąskaitų. O pačiam pirmą kart gyvenime susiplanuoti vestuves, ypač jei neturėjote pavyzdžių, yra gana sunku.

Kad vakarinė šventės dalis būtų kuo stilingesnė – pasirūpinkite gražiu stalų apipavidalinimu. Ant kiekvieno stalo rekomenduojama padėti bent po mažutę gėlių puokštę. Jų buvimas padės atmosferą padaryti geresnę.

Pirotechnika. Kad be fejerverkų neapsieina nei viena šventė – pritaria daugelis. Aišku, neišleiskite labai daug pinigų tokio pobūdžio investicijai, tačiau simboliškai iššauti kelis fejerverkus tikrai vertėtų. Tuo pačiu jauniesiems į orą rekomenduojama paleisti ir popierinius žibintus, kurie simbolizuos jų skrendančią meilę...

Tradicija, jog vos išėjus iš bažnyčios jaunieji yra apibarstomi kokio nors pobūdžio elementais. Kokiais – pasirinkimas jūsų. Tai gali būti ir rožių žiedlapiai, ir ryžiai, ir gintaro smiltelės. Pasirinkimas jūsų. Daugelis trokšta į laisvę paleisti ir balandžius.

Rekomenduotina pastatyti lentą, kurioje kiekvienas iš svečių gali parašyti po palinkėjimą. Tai nuostabus prisiminimas, kuris visą likusį gyvenimą primins apie vieną iš gražiausių gyvenimo švenčių.

Susikurti tobulas vestuves galima tik apgalvojus kiekvieną smulkmeną. Pasidarykite sąrašą ir sekite juo, kad visas planavimas nebūtų per daug chaotiškas ir sudėtingas.

Nuostabių vestuvių idėjos – jūsų rankose su tobulų vestuvių pagalbininku https://organizuokim.lt/ 

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »