Sidabrinių vestuvių papročiai ir tradicijos

2017-01-08

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Sidabrinės vestuvės 81

Sidabrinės vestuvės yra švenčiamos, kai susituokę asmenys pragyvena ketvirtį amžiaus, tai yra net 25 metus. Šiuo metu, kai vestuvės yra tokios dažnos, labai džiugu, kad dar yra žmonių, kurie švenčia šias vestuves. O jei jau sulaukėte tokio gražaus amžiaus, tiesiog privalu simboliškai jį paminėti. Pasikviesti asmenis, kurie buvo jūsų vestuvėse ir, žinoma, tuos, kurie naujai įžengė į jūsų gyvenimą praėjus tokiam ilgam laiko tarpui. Kad sidabrinės vestuvės būtų tinkamos – laikas susipažinti su papročiais ir tradicijomis, kurias žinoti būtina siekiant gražių vestuvių.

Ritualas. Dažniausiai pirmiausia yra keliaujama į tą bažnyčią, kurioje sumainėte žiedus. Jei bažnyčioje nesituokėte, tuomet simboliškai dažnai keliaujama į vietą, kur pasirašėte dokumentus ir prižadėjote vienas kitą mylėti visą likusį gyvenimą. Dažniausiai po tokių simbolinių vietų aplankymo keliaujama į restoraną, kur visi susirinkę sudaužia taures, kad pora sulauktų ir auksinių vestuvių.

Dovanos. Kiekvienas atėjęs paminėti šios dienos atsineša dovaną. Dažniausiai sidabrinių vestuvių proga siūloma įteikti dovanas iš sidabro, tiesiog pasidabruotų ar su sidabro akcentais.

Maistas. Pats svarbiausias sidabrinių vestuvių atributas yra tortas, kurį kaip per vestuves taip ir dabar pora turi supjaustyti ir visiems paduoti po gabaliuką. Tai parodymas, jog ši šeima dalinasi ką turi su visais. Pirmiausia pasiėmę po gabaliuką sau, vėliau jie privalo jį įteikti savo vaikams, o tik paskui tolimesniems giminaičiams ir draugams. 

Ritualas, kurį tiesiog privaloma padaryti per sidabrinių vestuvių minėjimo progą yra bučinys. Tai simboliškas ritualas, visai toks pat kaip ir tortas. Tai pagrindiniai akcentai, kurie simbolizuoja vestuves, tad minint gražias jų metines taip pat reikia pakartoti šiuos veiksmus. Sidabrinės vestuvės, kaip ir tikrosios, turi būti rengiamos ne vieną dieną. Nors dažniausiai pastarosios yra kur kas paprastesnės, tačiau joms vis tiek reikia skirti laiko ir pinigų. Prisiminti savo vestuves labai paprasta – sukurkite dar vienas...

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »