Vestuvių sveikinimo idėjos

2017-01-09

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

vestuviniai sveikinimai 87

Vestuvės – daugeliui pati įspūdingiausia šventė dviejų žmonių gyvenime, kada prieš visus gimines ir draugus du žmonės prižada vienas kitą mylėti amžinai. Diena, kuomet sumainomi auksinai žiedai dažnai būna ypatinga ne tik jaunavedžiams, bet ir visiems susirinkusiems.

Vestuviniai sveikinimai daugeliui yra tikra banalybė, kadangi metai iš metų jie kartojasi daugiausia akcentuodami, kad reikia nepamiršti amžinos meilės, kurios dažniausiai ir linkime dviem žmonėms. Tačiau originalumas visada laimi. Deja, ne kiekvienas turi oratoriaus gyslelę, tad kartais reikia pasinaudoti kitų gabumais. Vestuviniai sveikinimai, svarbiausia, kad būtų nuoširdūs ir tikri. Tik tada jūsų palinkėjimas keliaus tiesiai jauniesiems į širdis.

 

  • Vestuviniai sveikinimai tai tarsi istorija, tad verta pasinaudoti humoro „korta“ ir papasakoti kokias nors linksmas istorijas iš jaunųjų gyvenimo. Žinoma, kad viskas netaptų paprasčiausiu pokštu, būtinai paminėkite ir kaip šie du žmonės susipažino bei pan.
  • Efektas bus didesnis jei pasinaudosite galimybe pasakojimą padailinti fotografijomis. Pasirūpinkite multimedija ir parodykite jaunųjų gyvenimą nuo darželio laikų iki jų vestuvių dienos.
  • Vienas juokingiausių sveikinimo būdų – naudokite lėles. Tapkite pilvakalbiu, kuris papasakos, kaip reikia elgtis pradėjus šeimyninį gyvenimą ir panašiai. Pateikite kuo daugiau šmaikščių patarimų.
  • Svarbiausias šaunaus sveikinimo požymis - linksmumas ir netradiciškumas.

Jei nei vienas iš variantų jums netinka – galite tiesiog pasinaudoti interneto teikiamais resursais ir perskaityti kokį nors rimuotą eilėraštį. Tačiau juk ir pats suvokiate, kad tai labai banalu ir neoriginalu. Parodykite, kad jaunieji jums labai svarbūs ir skirkite laiko jų šventės kūrimui.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »