Būdai pasveikinti artimą žmogų

2017-01-05

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Dovanų idėjos 75

          Kiekvienais metais sulaukiame gražių švenčių, kurios mus verčia sugalvoti originaliausias dovanas, kurios turėtų padėti nustebinti mylimą žmogų.

Vieną kartą jūs tampate Kalėdų seneliu, kitą kart – Velykiniu triušiu, galiausiai, dantukų fėja. Pasveikinti mylimą asmenį nėra sunku, juolab, tai nereikalauja didelių finansų. Viskas remiasi į norą, kuriam esant galima net ir kalnus nuversti.

Sveikinimai, atitinkamas procesas, dažnai būna tarsi labai svarbus priedas prie dovanos, tad kuo originaliau nuspręsite nustebinti artimą žmogų, tuo didesnį efektą sukels pati dovanėlė. Pateiksime būdus, o jūs atsižvelgdami į adresatą išsirinkite konkrečiai jam tobuliausią variantą.

 

  • Galbūt kiek sena, tačiau vis dar originali mintis, dovanėlę įdėti į mažą dėžutę, pastarąją į didesnę, tą į dar didesnę ir taip, kol didžiausia bus bent metro skersmens. Tuo pačiu ir sveikinimas bus labai originalus ir įpakavimas nereikalaus didelių finansų.
  • Asmenims, kurie turi labai gerą humoro jausmą turime kitą pasiūlymą. Nepriklausomai nuo to, kokia bus pagrindinė dovana – šalia pridėkite tualetinio popieriaus ruloną ir įteikdamas siurprizą paaiškinkite, kad jei dovana nepatinka, asmuo gali eiti... Toks apipavidalinimas tikrai daugeliui pakels nuotaiką.
  • Nepaisant to, kad internetas užėmė beveik visas komunikacijos sritis – sveikinimai per radiją vis dar gali sukelti plačią šypseną.
  • Kad asmeniui būtų įdomiau sužinoti, kokia dovana jo laukia išpakavus – žaiskite lobių medžiotojus! Sukurkite maršrutą ir stebėkite, kaip asmuo su žemėlapiu rankose ieško paslėptos dovanos.
  • Surenkite asmeniui šauniausia gimtadienio vakarėlį – staigmeną! Būtų geriau, jei dienos metu niekas nepaskambintų, nepasveikintų, o pastarasis pamanęs, kad visi pamiršto nuoširdžiai nudžiugtų atkeliavęs į neplanuotą savo paties gimtadienį.

Kuo originalesni sveikinimai – tuo didesnę šypseną gavėjo veide jums teks pamatyti. O juk nieko nėra gražiau, kai mylimas žmogus yra laimingas...

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »