Kaip suorganizuoti vestuvių šventę?

2017-01-21

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių planavimas 108

           Kol vieni visiškai nelaužo sau galvos ir dažniausiai pasikliauna vestuvių planuotojų teikiamomis paslaugomis, kiti yra įsitikinę, kad visų smulkmenų derinimas yra labai svarbus. Juk tai diena, kada du žmonės patvirtins, kad mylės vienas kitą visą gyvenimą. Argi neverta šiek tiek sugaišti laiko ir pačiam sugalvoti kiekvieną tobuliausios dienos žingsnelį?

Biudžetas. Kad būtų paprasčiau planuoti minėtus žingsnius, pirmiausia susiplanuokite, kokią pinigų sumą išleisti. Nusistatykite minimalią ir tuo pačiu maksimalią pinigų sumas.

Svečių skaičius. Žinodami biudžetą galėsite planuoti ir svečių skaičių. Venkite kviesti tuos žmones, kurių nenorite, tačiau privalote. Patikėkite, gavę kvietimą jie irgi nesijaučia maloniai, tačiau taip pat ateina iš mandagumo. Šiuo atveju geriau yra kokybė, o ne kiekybė.

Vestuvių tema ir kitos smulkmenos. Kai kurie smagumo dėlei susigalvoją kokią nors temą. Dažniausiai ji apima tiek aplinką, tiek jaunųjų ir svečių aprangą. Žinoma, tokiu atveju privalu kuo anksčiau išsiuntinėti kvietimus, kuriuose bus tokio tipo informacija. Pagalvokite, kokie akcentai vyraus jūsų šventėje. Dar tiksliau, kokia spalva bus pagrindinė?

Vieta. Suplanuokite, kur žadate paminėti oficialią dalį ir kur praleisite vakarą. Patikėkite, vietą kartais rasti būna be galo sunku, tad vos tik sugalvosite iškart ją rezervuokite.

Prioritetai. Taip jau yra, kad ne visada pavyksta išpildyti visus savo troškimus. Tuomet reikia susidėlioti paslaugų prioritetus, kurie jums yra svarbiausi, o kurie tik papildomi. Kaip kad konditeris, fotografas ar transportas tikrai labai svarbūs ir be jų retai praeina šventė.

 

Jei nusprendėte visą šventę planuoti patys privalote apgalvoti net ir pačias mažiausias smulkmenas. Nepraleisti svarbių ar papildomų šventės akcentų ir buvo sukurtas portalas Organizuokim.lt.

Smagaus Jums planavimo ir šventimo.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »