Keliaujam į kaimo turizmo sodybą

2017-02-07

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Kaimo turizmo sodyba 131

            Daugelis kaime gyvenančių žmonių stebisi, kaip kai kurie gali norėti atostogas praleisti kaime. Tačiau dažniausiai toks yra pagrindinis miestiečių noras. Tiesa, dažnai miesto žmonės nežino kaip tinkamai reikia pasiruošti keliaujant poilsiauti bent savaitei į užmiestį, į kaimą.

Pasiruoškite kaimo sodybai. Praleiskite laiką kuo linksmiau, juk visi esame kilę iš gamtos ir privalome su ja kartu rasti artimą ryšį. 

  • Būtinai pasiimkite purškalą nuo uodų, jei keliaujate šiltuoju metų sezonu. Be jo neapsieisite. Įsivaizduokite, kaip jie gali sugadinti jums dieną. Jei esate alergiškas šiems siurbikams, tuomet reikia dvigubų apsisaugojimo priemonių.
  • Pasirūpinkite tinkamą apranga. Nesvarbu ar keliaujate žiemos metu, ar vasaros – juk tinkama apranga galės garantuoti, kad gerai praleisite laiką. Tad labai svarbu, kad drabužiai būtų ir šilti, ir padėtų jūsų kūnui kvėpuoti.
  • Būtinai pasiimkite visą vaistinėlę su savimi. Jei gamtoje praleidžiate mažai laiko – tuomet negalite būti tikras, kad nesate alergiškas konkrečiai kuriam nors augalui ar gyvūnui.
  • Kaimo turizmo sodybose dažniausiai nebūna TV ar interneto. Tikslas, kad jūs kuo labiau pailsėtumėte nuo technologijų. Tad važiuokite į kaimo turizmą tik tada, kai būsite visiškai tikras, kad nereikės sukti galvos dėl kokio nors darbo ir panašiai.
  • Suvokite, jog pinigai gamtoje neturi visiškai jokio galios, tad įsidėkite maisto ar vitaminų, kadangi jei užsinorėsite jų nusipirkti, tai padaryti gali būti labai sunku.

Kaimo turizmas padės jums smagiai praleisti laiką. Atsipalaiduokite ir pailsėkite nuo visko, kas jus supa. Gyvenkite paprastai ir maloniai. Laimingai ir džiaugsmingai.

 

 

Susiję pasiūlymai

Lokėnėlių k. Jonava, Kauno aps. 7 km iki Jonavos
Plokštinės g. 9, Paplatelės k., Žemaičių Kalvarijos sen., Plungės r. sav.,, 90425 Plateliai, Plungė
Daugiau pasiūlymų »