Ką dovanoti vestuvių proga?

2017-01-16

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Dovanų idėjos 104

          Išrinkti tinkamą vestuvių dovaną yra kur kas sunkiau nei kada galėjote pamanyti. Jei anksčiau dovanoti servizo komplektą buvo normalu, tai šiuo metu dažniausiai rekomenduojama atsiriboti nuo tokių materialių daiktų, kurie dažniausiai per visą gyvenimą taip ir lieka nepanaudoti. Dažniausiai tokio tipo dovanos turi vienintelį pliusą - jas labai paprasta per dovanoti :) . O juk tikrai nenorite įteikti tai, kas paskui keliaus per visas įmanomas draugų vestuves ir gal… vieną dieną paprasčiausiai sugrįš pas jus.

  • Padovanokite jaunavedžiams vardinę žvaigždę. Ji nėra brangi, tačiau kaskart pažvelgę į dangų mylimieji galės džiaugtis turį kažką universalaus ir niekada nedingstančio. Žinoma, paliesti žvaigždės galimybių nebus, tačiau popieriuje bus nurodytos koordinatės ir oficialus žvaigždės vardas. Gal tai ir nėra labai praktiška, tačiau tikrai originalu.
  • Padovanokite vyno taurių komplektą ant kurių būtų išgraviruoti jaunųjų vardai ir pavardės. Taip pat galima įtraukti ir sentimentalius sveikinimus bei linkėjimus vestuvių proga ir naujo gyvenimo pradžia.
  • Paimkite tuščią butelį nuo šampano ir viduje įdėkite, kiek sau galite leisti, pinigų bei ant lapelio parašykite įvairiausių palinkėjimų. Galite ant butelio parašyti, kad jis turi būti atidarytas tik popierinių vestuvių proga. Taigi, dovana po metų primins nuostabius išgyvenimus tą ypatingą dieną.
  • Sentencijų skrynelė nustebins kiekvieną porą. 365 pozityvios mintys, kurias reikia perskaityti ryte ir taip motyvuoti save nuostabiai diena. Rodos, puiki ir labai originali idėja.
  • Ant drobės atspausdinkite mylimųjų fotografijas. Vėlgi, labai žavu, nes pastarieji turės pirmąjį paveikslą - fotografiją savo namuose.
  • Pasižvalgykite ir žaidimų atelje. Pasirinkite meilės žaidimus. Ir tai tikrai ne tik knyga “Kamasutra”. Yra labai gražių ir švelnių žaidimų, kurių metu siūloma jaunavedžiams geriau pažinti vienas kitą.
  • Gyvenimo knyga. Nupirkite labai storą ir didelį sąsiuvinį, kuriame jaunieji galėtų vesti savo gyvenimo knygą ir į ją rašyti svarbiausius gyvenimo įvykius. Fotografijos suteiks papildomo žavumo, tad šalia knygos taip pat galite pridėti dovanų ir fotoaparatą, kuris nuotraukas padaro vos per kelias minutes… 

Idėjų yra išties labai daug. Mes manome, kad pats geriausias būdas rasti tobulą dovaną yra suderinti originalumą ir praktiškumą.

 

 

Susiję pasiūlymai

Šv. Mikalojaus 7, 01133, Vilnius
Daugiau pasiūlymų »