Suaugusiojo gimtadienio idėjos

2017-01-05

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Gimtadienio idejos 74

           Gimtadienis tai šventė, kurią tikrai džiaugiasi ne tik mažieji. Net ir perkopę tam tikro amžiaus ribą asmenys trokšta kuo įspūdingiau praleisti vakarą. Deja, kartais idėjų galvoje būna labai mažai. Juolab, didžioji dalis jų labiau tinka vaikų gimtadieniams. Tačiau juk ir suaugusieji trokšta šėlsmo, tiesa?

Puiku, jei susigalvotumėte kokią nors gimtadienio temą. Jei vakaras sietųsi su kokiu nors konkrečiu aspektu. Tuomet ne tik paprasčiau bus rasti tinkamų žaidimų, tačiau tuo pačiu ir sukurti reikiamą atmosferą. Tiesa, rasti originalią temą yra daug sunkiau nei kada pagalvojote. Įvertinkite visus savo svečius: galbūt dauguma jų yra vienos profesijos atstovai? O gal visi esate panašaus amžiaus ir išgyvenote konkretų įvykį? Kiekviena smulkmena yra svarbi. Svarbiausia, šiuo atveju, originalumas. 

Žinodami temą galėsite kur kas paprasčiau rasti tinkamus žaidimus. Pasistenkite kad jie būtų kuo arčiau pagrindinės idėjos. Pasiruoškite prizų, kurie bus teikiami nugalėtojams. Nebijokite pasirinkti ir kiek nešvankių žaidimų – juk galite sau tą leisti. Jei gimtadienyje dalyvauja tik vienos lyties atstovai – nebijokite pasisamdyti net ir striptizo šokėją. Žinoma, informuokite ir atlikėją anksčiau apie gimtadienio tematiką.

Pasistenkite, kad jūsų gimtadienis netaptų paprasčiausia prisigėrusių žmonių švente. Nesisvaiginkite per daug, juk tikslas – parodyti, kokie vieni kitiems esate svarbūs. Mėgaukitės pačiais įmantriausiai kokteiliais. Suteikite galimybę kiekvienam pačiam susimaišyti gėrimą.

Sukurkite kokį nors scenarijų. Žinoma, vedėjas neturi būti gimtadienio jubiliatas. Apskritai vedantysis pagal tam tikrą schemą gali būti dovana jubiliatui.

Na, o dabar tiems, kurie nori padaryti staigmeną jubiliatui... Sugalvokite kuo jį nustebinti ir pradžiuginti. Pasistenkite, kad į vakarėlį atvyktų ir tie svečiai, kurie planavo nebūti. Vakarėlio metu galite kartu su šventės kaltininku keliauti į jam nežinomą vietą ir ten pratęsti vakarą. Kad ir į kokią nors ekstremalią vietą: apleistą pastatą ir panašiai. Nepalikite viso smagumo planuoti vienam šventės kaltininkui. Juk jis ir taip bus apsikrovęs darbais.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »