Dažniausiai sutinkamos klaidos per vestuves

2017-01-27

Autorius: https://organizuokim.lt/  

 

Vestuvių planavimas 115

           Vestuvės - šventė, kuri sujungia du žmones visam likusiam gyvenimui. Jos drąsiai gali būti vadinamos atsisveikinimu su vienatve ir pasisveikinimu su nauju gyvenimu, su nauja pradžia, su naujais potyriais…

Pateikiame pagrindinius patarimus kuriuos būtina prisiminti organizuojant ir švenčiant savo vestuves:

  • LAIKAS. Pradėkite planuoti kuo anksčiau, kadangi užsisakyti gerą fotografą ar konditerį yra labai sunku. Salės nuoma, turėtų būti sprendimas, kuris priimamas bent pusę metų atgal. Nepavėluokite su geriausiais pasirinkimais!
  • IDĖJŲ MAIŠAS. Nesistenkite visų egzistuojančių idėjų ir minčių sudėti į vieną šventę. Susikurkite gana aiškią savo vestuvių idėją ir kryptingai stenkitės ją įgyvendinti.
  • BIUDŽETAS. Pasistenkite susiplanuoti, kiek pinigų konkrečiai kam skirsite. Dažnai pinigėliai leidžiami labai neapgalvotai ir, rodos, čia viena, čia kita smulkmenėlė nieko jums per daug nekainuos… Tačiau neįsivaizduojate, kiek pinigų taip išleidžiate veltui. Būtinai veskite užrašus kiek, kam išleisite ir išleidote.
  • ŠVĘSKITE SAIKINGAI. Žinoma, vestuvių diena yra jūsų, tačiau nepadauginkite alkoholio. Kad ir kaip ten būtų, vestuvių šeimininkai esate jūs, tad pasistenkite bendrauti su visais svečiais ir elgtis saikingai bei kultūringai.
  • JAUNOSIOS, NEPAMIRŠKITE KOKS ŠVENTĖS TIKSLAS. Nekonkuruokite su kitomis nuotakomis, nesistenkite išleisti kuo daugiau pinigų… Atraskite save, juk vestuvių šventė yra tam skirta, kad galėtumėte paminėti savo meilę. Nepamirškite, ką švenčiate.

Aptarėme pagrindinius patarimus, kurių nesilaikant gauname dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurios vestuvių šventę ir patį planavimo procesą gali padaryti ne tokiu maloniu. Tegul vestuvės būna didelis malonumas, o ne papildomas galvos skausmas.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »