Vestuvių žaidimai - galimybė paįvairinti šventę

2017-02-07

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių žaidimai 130

           Vestuvių šventė bus kur kas įspūdingesnė, jei pasinaudosite žaidimų teikiamais malonumais. Ypač tai vertinama, kuomet šventėje dalyvauja daug vieni kitų nepažįstantys asmenys. Tuomet linksmi susiėjimai padeda pralaužti visus ledus ir taip pat smagiai praleisti laiką.

Aistrų gesinimas

Uždegamos dvi žvakės ir jaunieji naudodamiesi vaikiškų vandens šautuvų pagalba turi užgesinti ugnį iš tam tikro atstumo. Kuris tai padaro pirmas, tas yra pagrindinis aistrų tramdytojas namuose.

Raštelis butelyje

Visos šventės metu ant stalo turėtų būti padėti tušti buteliai ir nedideli popieriaus lapukai bei tušinukai. Kiekvienas iš svečių lapelyje privalo parašyti palinkėjimą ir įdėti į buteliuką. Juos atidaryti galima, pavyzdžiui, sidabriniu vestuvių proga. 

Saldainis

Žaidžia visi, kas tik nori. Kiekvienam yra duodama po saldainį ir jis jį privalo išvynioti be rankų pagalbos. Laimi tas, kuris užduotį įvykdo pats pirmas. Tokiems žaidimams reikia pasirūpinti ir įvairiomis mini dovanėlėmis.

Kojos atpažinimas

Jaunajam užrišamos akys ir savo rankų pagalba jis turi visoje moterų eilėje surasti savo jaunosios kojas. Aišku, į žaidimą galima įtraukti ir vyrų. Svarbiausia, kad suknelė neišduotų moters kojų, tad ją privalu visada laikyti pasikėlus, o leisti liesti tik iki pusės blauzdų.

Finansų valdymas

Į maišelį su kruopomis primetame daug baltų centų. Abu jaunieji privalo stengtis jų kuo daugiau išimti. Tas, kuris surinks daugiau pinigų per tam tikrą laiką - namuose galės valdyti finansus.

Butelio kelionė

Sustoję ratu svečiai tik kojų pagalba turi perduoti butelį, geriausia, šampano (laikant tarp kojų). Pralaimi tas, kuris išmeta butelį ant žemės. Laimi paskutinysis laikantis jį tarp kojų.

Dialogai

Smagus žaidimas, kurio metu jaunasis ir jaunoji kuria linksmus dialogus. Sugalvojate labai daug universalių klausimų ir atsakymų. Jie sudedami į atskiras dėžutes. Jaunasis ištraukia klausimą, o jaunoji - atsakymą. Taip vystosi juokingi dialogai. Pateikiama pavyzdžius kuriais galite naudotis.

Klausimai:

  1. Ar keliatės anksti dėl savo reikalo?

  2. Ar su malonumu bučiuojate svetimą moterį?

  3. Ar slepiate savo amžių?

  4. Ar patinka girtos moterys?

Ir taip toliau…

Atsakymai:

  1. Kiekvieną dieną.

  2. Stengiuosi, kad nepamatytų.

  3. Apie tai manęs paklauskite, kai būsiu blaivesnis.

Ir taip toliau...

 

Daugiau žaidimų galite rasti čia: Originaliausi žaidimai švenčių metu    Žaidimai vakarėlio metu 

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »