Originalūs ir asmeniniai atvirukai

2017-01-09

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių atributika atvirukai 85

          Artėjant šventei dažnai prie dovanos trokštame pateikti ir atvirukus, kurie padėtų visapusiškai užbaigti dovaną dėl jame parašytų gražių žodžių ir linkėjimų. Visada rekomenduojame pabandyti padaryti atviruką savo rankomis, kadangi tai kur kas asmeniškiau. Pirktinis niekada nesukels tokių malonių jausmų. Juolab, nereikia būti labai nagingu, kad pavyktų tokį sukurti ir juo nudžiuginti mylimą žmogų. Tad mes pateikiame paprasčiausius variantus, kuriais pasinaudoti galės beveik kiekvienas.

  • Šiaudiniai atvirukai. Jums reikės storo popieriaus, lipalo ir šiaudų. Karpykite pastaruosius kaip tik norite ir kurkite nuostabius paveiksliukus. Jei Kalėdų proga – galite suklijuoti snaigę. Jei gimtadienio proga – dovanos imitaciją.
  • Karpiniai. Jie neturi būti labai smulkūs, tokie kokius daro profesionalai. Iškarpykite tokius, kokius jums tik pavyks. Patogumo dėlei pirmiausia nusipieškite paveiksliuką arba galite jį atsispausdinti iš interneto.
  • Galite pasinaudoti siūlo pagalba ir išsiuvinėti ant storo popieriaus ką nors gražaus. Tikrai labai originaliai atrodys ir nebus labai sunku.
  • Pieškite paprasčiausiomis pastelėmis. Tam nereikia visiškai jokių sugebėjimų, kadangi net ir šiaip pabraukius galima gauti labai abstraktų meną. O juk kiekvieno mūsų viduje gyvena menininkas.
  • Jei turite vaikų – paprašykite, kad jie nupieštų atviruką asmeniui, kurį jūs ruošiatės sveikinti. Vaikų menas visada teisingas ir nuostabus. Ir vienas taškas viduryje balto lapo atrodys nuostabiai.
  • Originalus atvirukas padarytas iš įvairių iškarpų, kurios yra žurnale. Iškirpkite madingus ir gražius žmones, juos stilizuotai pabandykite suklijuoti ant lapelio ir džiaukitės ypač originaliu atviruku, kuris tikrai nustebins gavėją.

Nepamirškite, kad ypač originalaus atviruko viduje privalo būti labai originalūs žodžiai. Pasistenkite jų nekopijuoti, o sugalvokite savo, kurie būtų tikrai pasiųsti nuo širdies. Nereikia eiliuoti ar rašyti labai gražių palinkėjimų. Galite paprasčiausiai parašyti ką jaučiate ir koks asmuo, kuriam teikiate šią dovaną jums yra brangus.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »