Ar vestuvių kvietimai yra reikalingi?

2017-01-13

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių kvietimai 97

          Išmaniosioms technologijoms užimant svarbią vietą mūsų gyvenime, nenuostabu jog dažnai pamirštame elementarius ir ilgus metus tradiciškais vadinamus dalykus.

Šįkart norėtume pakalbėti apie vestuvių kvietimus, kurie anksčiau būdavo tiesiog būtini ir niekas negalėjo rasti patogios alternatyvos, kuri tikrai galėtų pavaduoti popierinius variantus. Šiuo metu daugelis pakvietimą siunčia internetu. Net ne visada išsiunčia jį asmeniškai. Kartais paprasčiausiai kokiame nors socialiniame tinkle parašo apie savo šventę ir tiki, kad daugelis patys susivoks, kad gali ir net turi ateiti.

Tačiau jei esate linkęs pasilikti prie tradiciškų kvietimų, tuomet reikia pasukti galvą, kaip originaliau juos pateikti.

Dažniausiai kiekvienas švenčių atributikos tiekėjas pasiūlys savo sugalvotus ar turimus variantus, kurie vienas nuo kito mažai kuo skiriasi. Tačiau jei turite konkrečių idėjų, tai jomis ir vadovaukitės. Svarbiausia, kad jos atspindėtų jūsų vidinę būseną ir taip parodytų, kokie žmonės Jūs esate.

Keletas nuotaikingų patarimų:

  • Vestuvių kvietimus siūloma daryti kaip fotografiją, kurioje būtų pateikiama visa reikalinga informacija. Kad ir du žmonės, asmenys, kurie ruošiasi susipinti amžinais santuokos saitais, stovi žalioje pievoje ir laiko lentelę su užrašu: „Mes sujungiame savo gyvenimus x mėnesio x dieną“. Labai graži idėja, kuri padės originaliai pranešti apie tai kas netrukus įvyks.
  • Kita idėja būtų dar originalesnė ir skirta tiems, kurie turi augintinių. Du žmonės, kurie stovi gražiai susiglaudę ir šalia jų augintinis, kuris laiko arba yra šalia lentelės su užrašu: „Mano žmonės ruošiasi susituokti“. Vėlgi šalia data ir laikas bei vieta. 

Originalūs vestuvių kvietimai padės sukurti nuostabią aurą. Patiems bus be galo smagu po daug laiko prisiminti, kaip originaliai kvietėte svečius į savo šventę, ir svečiai tikrai nudžiugs gavę tokio pobūdžio pakvietimą.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »