Vestuvių scenarijus keičia vestuvių popietės?

2017-01-21

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių planavimas 107

          Bekalbant su profesionaliu vestuvių organizatoriumi, pastarasis netyčia prasitarė, kad įprasti vestuvių scenarijai mūsų šalyje po truputi vis labiau blanksta. Aišku yra tokių, kurie keliauja tradicinio scenarijaus keliu ir pasiryžta švęsti net tris dienas, tačiau didžioji dalis jaunų žmonių nusprendžia vestuvėms skirtus pinigus investuoti į medaus mėnesį ar gyvenamąjį namą, tad vietoj didelės šventės mieliau renkasi vestuvių popietes. Tai metas, kuomet po vestuvių ceremonijos jaunieji kartu su svečiais susirenka gamtoje. Paprastai tokia popietė trunka iki 21 valandos ir vėliau svečiams išsiskirsčius jaunieji su tėvais arba vieni keliauja į restoraną. Tokio pobūdžio vestuvių šventimas turi daugiau pliusų, nei galime pamanyti. Būtent todėl, vis daugiau žmonių renkasi ir mieliau naudojasi vestuvių popietės, o ne visos paros privalumais. 

Vestuvių popietės privalumai, kurie nulems jūsų apsisprendimą:

  • Tai vakarėlis be nakvynės, tad sutaupysite labai daug pinigų, nes nenuomosite viešbučio kambarių. Net jei svečius būtumėte paguldęs savo namuose - juk tai papildomas darbas, kuris reikalauja ir daugiau laiko pasiruošimui. Tokios smulkmenos dažniausiai jaunuosius labai nuvargina, o tai yra neteisinga atsižvelgiant į tai, kad tai yra jų vestuvių diena.
  • Kadangi vestuvių popietės aplinka yra neįpareigojanti ir jums nereikia skirti daug laiko ruošiant vietą - galite pasikviesti labai daug žmonių. Juk dažnai dėl vietos ir ypač apnakvindinimo stengiamės sumažinti svečių skaičių. Popietė to leis išvengti.
  • Jei norite tuoktis kartu su kunigu - pasikvieskite jį, kad ceremonija būtų atlikta popietės vietoje. Po jos nereikės niekur važiuoti. Viskas vienoje vietoje ir todėl labai patogu. 

Vestuvių popietės organizavimas nereikalauja daug laiko ir ypatingų organizacinių žinių, tad nebūtina pasisamdyti profesionalą, kuris viską atliktų už jus. Taip galėsite sutaupyti dar šiek tiek pinigų, o vėliau juos išleisti papildomoms dekoracijoms, kurioms dažnai neužtenka pinigų išsinuomavus prabangią salę ir užsakius viešbučio kambarius svečiams. Vestuvės yra dviejų žmonių šventė, tad visas laikas ir pinigai turėtų būti skirti tik jiems.

 

„Sėkminga santuoka yra ne tuomet, kai du tobuli žmonės randa vienas kitą, o kuomet du netobuli žmonės mokosi mėgautis tarpusavio skirtumais“.

Dave Meurer