Originaliausi žaidimai švenčių metu

2017-01-25

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Zaidimai-vakareliams

           Nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus esate, per įvairias šventes, kaip vestuvės, gimtadienis, krikštynos, įmonių vakarėliai ar naujieji metai, mes jums rekomenduojame nusimesti kuklumo kaukę ir pasilinksminti su įvairiausiais žaidimais. Juk labai dažnai įvairių švenčių ir vakarėliu metu susirenka nemažai vienas kito nepažįstančių žmonių. Susipažinimo žaidimai ne tik padės geriau pažinti svečius, bet tuo pačiu ir labai linksmai praleisti laiką.

Pateikiame pačius populiariausius žaidimukus, kurie jūsų šventę padarys labai linksmą. Jie nereikalauja nei didelio specifinio pasiruošimo nei finansų, tad svarbiausia didelis noras, kurį ir gali vainikuoti naujos draugystės pažintys.

 • Prisistatymas su būdvardžiu. Labai paprastas žaidimukas, kuris padės pasukti galvą ir paprasčiau sužinoti svečių vardus. Asmuo turi prisistatyti ir tuo pačiu iš pirmos savo vardo raidės sugalvoti būdvardį: Rūta rūpestinga. Kitas asmuo pakartoja, kad Rūta - rūpestinga ir prideda savo junginį: Kostas kuklus... Taip seka, kol visi prisistato.
 • Patinka, nepatinka. Visi sustoja ratu. Asmuo, draugui iš dešinės, turi pasakyti, kas jame yra gražu ir kas ne: man patinka tavo lūpos, tačiau nepatinka kelėnas. Taip sekama toliau, kol visi atsako į klausimą. Galiausiai, kaimynui iš dešinės turite pabučiuoti tą vietą, kuri jums nepatinka. Toks žaidimas sukelia labai daug juoko ir pralaužia visus ledus.
 • Kur mylimasis. Žaidimas, kurį verta žaisti, jei vakarėlyje yra daug porų. Moterims, merginoms užrišamos akys. Prieš jas sustatoma jų vyrų eilė. Kiekviena moteris paliesdama kiekvieno vyro kelėną ar ranką, turi suprasti, kur gi yra jos mylimasis.
 • Nejudėk. Visi šoka kuomet groja muzika. Kai tik ji yra sustabdoma, kol salėje tyla, visi turi nejudėti. Pirmas neišlaikęs pusiausvyros ir susikaupimo turi atlikti iš anksčiau sutartą užduotį.
 • Nespėjusi atsisėsti pora. Išrenkamos poros, porų skaičius nesvarbu. Šokiu aikštelės viduryje pastatomos ratu kėdės. Kėdžių turi būti viena mažiau nei yra porų. Groja muzika, poros šoka aplink kėdes. Staigiai nutilus muzikai poros sėdasi ant kėdžių. Vienai porai-viena kėdė. Kuri pora nespėjo atsisėsti iškrenta ir iškarto vedantysis nuima viena kėdę. Laimi paskutinė likusi pora.

 • Šokis ant laikraščio. Išrenkamos poros, porų skaičius nesvarbu. Kiekvienai porai duodama po vienodo dydžio laikrašti. Prasidėjus muzikai poros pasidėjusios laikraščius ant žemės pradeda ant jų šokti, pėdos gali liesti tik laikrašti. Muzikai nustojus groti visos poros perlenkia laikraščius per pusę. Taip šokama ir lankstomi laikraščiai kol lieka tik viena pora, sugebėjusi išsilaikyti ant laikraščio skutelio. (Panos gali būti užsilipusios ant vaikinų ir t.t.).

 • Kurgi tie segtukai? Išrenkamos 3 poros. Vaikinams užrišamos akys. Vaikinams nematant vedėjas prisegioja po lygiai segtukų ant kiekvienos merginos, kuo intymesnėje vietoje. Tada duodamas startas ir vaikinai nematydami, kas greičiau bando nusegti visus segtukus nuo savo partnerės. Laimi pirmasis suradęs ir nusegęs visus segtukus.

 • Tualetinio popieriaus dizaineriai. Išrenkamos poros. Vienam žmogeliui iš poros duodamas pilnas rulonas tualetinio popieriaus. Skelbiamas startas. Kas greičiau ir gražiau apvynios savo partnerį.

 • Šokis su balionais. Šokančioms poroms prie kairių kojų pririšami balionai. Poros šoka susikabinusios ir stengiasi kitoms poroms koja susprogdinti balionus, tuo pačiu saugodamos savo balionus. Laimi pora išsaugojusi bent vieną iš dviejų balionų.

 • Moters kūnas lyg bankas. Išrenkamos 3 poros. Vaikinams duodama po lygiai dirbtinų pinigų kupiūrų. Jie tuos visus pinigus stengiasi suslėpti savo partnerės rūbuose. Galima kišti visur, į apatinius, kišenes ir t.t. Tačiau vienoje vietoje gali būti tik viena kupiūra. Laimi pas ką lieka mažiau piniginių kupiūrų. Tada prasideda antras ir tikrai linksmiausias raundas. Vaikinai keičiasi merginomis ir bando ištraukti visus buvusio kolegos merginoje paslėptus pinigus. Laimi pirmasis suradęs visas kupiūras.

 • Virvė iš rūbų. Sudaromos dvi komandos, geriausia pagal stalus kur sėdėjo. Pirmas stalas, antras arba panašiai. Komandos nariai nusirenginėja ir iš rūbų surišinėja virvę grojant muzikai. Kieno ilgesnė virvė ta komanda ir laimi.

 • Skanaus. Išrenkamos poros. Vyrai atsistoja ant kėdžių. Prie vyro pririštas obuolys, kuris kaba ties klynu. Paskelbus startą panos turi nuo savo vyriškio suvalgyti obuolį. Laimi ta pora kuri pirmoji suvalgė obuolį.

 • Lėlė. Reikalingos mažiausiai 2 lėlės, vystyklai (pledai, rankšluosčiai ir pan.) +juostelė ( tasma) surišti apvystytą vaiką... išrenkamos poros pas kuriuos yra maži vaikai...Pastatomas šalia (vyras + moteris), surišamos šalia esančios rankos (viena vyro su viena moters) ir duodamas ženklas pradėti vystyti lėlę naudojantis tik dviem nesurištomis rankomis...

 • Saldainių nukandimas ant antklodės. Patiesiamos dvi, trys, keturios antklodės. Ant vieno antklodės galo atsiklaupia vyrai ant kito merginos, vyrai įsideda į burną puse saldainio kita puse merginos turi nukąsti, visų rankos už nugaros. Laimi greičiausiai ar skaniausiai suvalgiusi saldainį pora.

 • Kamuoliuko ridenimas po kelnėmis ir sijonais. Pastatomos dvi poros, duodama po stalo teniso kamuoliuką. Žaidimo tikslas greičiau nei kita pora praridenti kamuoliuką. Pradeda vaikinai ridenti merginoms viena koja nuo apačios į viršų po sijonu iki kaklo ir grįžta kita koja. Po to pasikeičia, mergina ridena vaikinui viena koja po kelnėmis iki kelnių juosmens ir kita koja grįžta atgal.

 • Paslėpto saldainio ieškojimas drabužiuose. Dalyvauja dvi poros, kas greičiau. Vaikinams užrišamos akys, vedantysis arba bet kuris svečias paslepia pas merginą po drabužiais saldainį. Vaikinai užrištomis akimis ieško kol suranda, merginos gali stovėti, gali gulėti. Jei merginos guli, tada vaikinai ieško saldainio eidami keliais.

 • Butelio perdavimas. Visi svečiai padalinami į dvi grupes, jei išeina po lygiai moterų ir vyrų. Grupės atsistoja padarydamos dvi gyvatėles paeiliui einant vyras, moteris, vyras, moteris ir t.t. Paimamas tuščias plastikinis butelis, vyras ji įsideda tarp kojų virš keliu, moteris su kojomis paima ir perduoda sekančiai porai ir t.t. Laimi greičiausiai butelį perdavusi grupė.

 • Vyrų girtumo patikrinimas. Pastatomi trys, keturi buteliai šokių aikštelėje. Tiek pat vyrų pasilenkę, laikydamiesi už butelio kakliuko bėga 15 kartu aplink butelį ir sustoję kas greičiau susiranda savo moterį ir ją pabučiuoja. (Geriausia išrinkti labiausiai apgirtusius, bet linksmai nusiteikusius vyrus).

 • Žvejojimas. Pastatomi tušti buteliai, 0,5 metro atstumu atsistoja vyrai, rankos už nugaros, ant kaklo pakabinamas siųlas 80cm ant kurio pririštas šratinukas. Pasilenkę tą šratinuką turi įleisti i butelį. Kas greičiau.

 • Pasiek barzdą. Guminis kamuoliukas dedamas ties susiglaudusios poros pilvu (bamba)... užduotis: nepametant „nuridenti“ kamuoliuką prie vieno iš partnerių kaklo...Tai galima atlikti tūpiant ar vieną iš partnerių keliant ant kedės (bet susiglaudus ir nepametant kamuoliuko... iškritus kamuoliukui veiksmas kartojas tol, kol atsiranda laimėjusi pora).

 • Striptizas. Pasiūloma svečiams pažiūrėti kitame kambaryje striptizą tik tiems, kurie atsakys į klausimus, liečiančius jubiliatą, jaunąją ir t. t. ir pan. ... pvz., koks ūgis, kiek sveria, ką mėgsta ir kitokius lengvus klausymus... atsakiusieji įleidžiami į kitą kambarį, kuriame jų laukia manekenas, ar pripučiama lėlė (galima padaryti ir didelį žmogaus maketą iš kartono, o ant „veido“ priklijuoti arba nupiešti... JUBILIATĖS(O) VEIDĄ (tai labai efektinga) ar pan., tai yra „aprengiama“ ir svečiai „iš eilės“ nuima po vieną drabužį , kurie yra kuo daugiau provokuojantys: kojinės, korsetai, kelnaitės... ,... o po jais priklijuoti „figos lapeliai“ kurių kitoje pusėje gali būti užrašytas palinkėjimas ar kaip fantas nurodantis ką reikia nuėmus atlikti...

 • Rūbininkai. Su kumštinėmis pirštinėmis varžomasi kas greičiau užsegs (ar atsegs) kokį tai rūbą.

 • Karalaitė ant žirnio. Žaidime dalyvauja moterys...: pastatoma kuo daugiau kietų kėdžių, ...ant jų paberiama žirnių, ar pupelių, sagų su kojele, ar kietų saldainių (karamelinių), ar mažu apvalainų akmenukų ... visa tai uždengiama tamsaus polietileno lapu ( pvz. polietileniniu maišiuku) ir sodinamos žaidėjos – laimi ta, kuri pirmoji atspėja arba nurodo artimiausią skaičių „žirnių“.

 • Žaidimas. Ant mikrofono stovo užmesti skrybelę.

 • Bankas. Suskirstomos komandos ir kas greičiau. Penkis litus, įsidėjus į užpakalį nunešti į banką (metalinį, aliumininį kibirą), kad suskambėtu. 

 • Mis rinkimai. Perrengiami vaikinai moteriškais rūbais pagal tautybę kokią nors. Groją tos tautybės muzika, o persirengialis išeina ir šoka kaip moka. Taip pasirodo visi/visos atlikėjai/-jos. Nugalėtojus renka žiurovai plojimais ir visokiausiais šūksniais.

 • Surinkti mėsmalę. Reikia turėti dvi senovines mėsmales. Išrenkamos dvi komandos su neribotu, bet vienodu skaičiumi porų. Duodamas startas ir prie mėsmalių pribėga po vieną žmogų, surenka, o sekantis pribėgęs išrenka. Ir taip tesiama kol visi surenka arba išrenka. laimi greičiausia komanda.

 • Nesamonė. Štai mano rankose yra taurė. Dabar ją siūsime ratu ir kiekvienas svečias turi po truputi įpilti kažkokio, visai nesvarbų kokio gėrimo, nesvarbu alkoholinį ar ne. Kas prapila bent lašelį, turi tą švelniai tariant „nesąmonę“ išgerti. Siunčiama grojant muzikai nedidelė taurė.

 • Perduok kamuoliuką. Štai pas manęs yra teniso kamuoliukas. Įsidedu aš jį sau po smakru ir duodu su smakru pasiimti tą kamuoliuką savo kaimynui iš kairės. Viskas yra daroma be ranku. Jai kamuoliukas iškrenta kam nors, tai tas veikėjas privalo išgerti. Groja linksma muzika.

Yra labai daug žaidimų, kurie jums gali padėti pralinksminti svečius. Juk labai dažnai baliai taip ir praeina vien vartojant alkoholį ir nieko daugiau. Kiekvieną vakarėlį galima padaryti ypatingu ir kad apie jį būtų ilgai kalbama. Pasistenkite ir jūs sukurti nuostabią atmosferą pasinaudodami mūsų siūlomomis idėjomis.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »