Drugelių šėlsmas – švenčių dekoravimo idėja

2017-01-12

 

Švenčių dekoravimas 40

Organizuodami šventes: vaikų gimtadienius, krikštynas, vestuves, gimtadienius ir panašiai, visuomet stengiamės, kad šventė ilgai įstrigtų atmintyje!

Žinoma, labiausiai tam reikalinga gera svečių nuotaika, tačiau, sutikite, mažos detalės taip pat puošia Jūsų asmenines šventes.

Šį kartą norime su Jumis pasidalinti viena dekoravimo idėja - popieriniais drugeliais.

Artėjančių šv. Velykų proga, drugeliais galite papuošti kelias beržo šakeles, taip įnešite pavasarinių vėjų savo namuose. Taip pat karpytus popierinius drugelius galite sukabinti kambaryje, kuriame organizuojate šventę - tokia dekoracija puikiai tiktų vaikų gimtadieniui.

Juoda ir balta - klasika... Tiktų vestuvių metinių paminėjimui ar kitai nuostabiai šventei, žinoma, spalvas galite keisti ir rinktis pagal savo skonį. Labai graži ir pavasariška - obuolio žalumo spalva!

Švenčių dekoravimas 41

 

Ištikrųjų, drugeliais galite dekoruoti ne tik organizuojamas šventes, bet ir vaikų kambarius ar kitas patalpas. Taip savo namuose įnešite jaukumo, pavasario - vasaros šėlsmo ir kitų gero emocijų!

Svarstote kaip šiuos žavius drugelius pasigaminti? Ogi labai paprastai - išsirenkate labiausiai patikusią popieriaus spalvą, nusipaišote įvairaus dydžio ir formos drugelius, ir juos iškarpote.

Kur ir kaip dėsite drugelius - čia jau Jūsų valia fantazijai ;)

 

https://www.dovanumanija.lt/  komanda linki Jums sėkmės puošiant ir rengiant šventes!

 

 

Susiję pasiūlymai

Vilniaus aps. Širvintų. r. Musninkų. sen. Narvydiškio k., Vilniaus aps. 50 km iki Vilniaus
Klaipėdos g. 64, 37114, Panevėžys
Daugiau pasiūlymų »