Medaus mėnesio planavimas

2017-01-30

Autorius: Raminta Žalkauskaitė | Kelioniumanija.lt  http://www.kelioniumanija.lt/ 

 

Medaus mėnesio planavimas 116

            Jūsų medaus mėnuo yra pirmoji proga, kai pamiršę vestuvių rūpesčius ir išlaidas galėsite mėgautis buvimu kartu kaip vyras ir žmona, toli nuo šeimos, draugų. Tai yra laikas atsikvėpti, atsipalaiduoti, pasilepinti ir pabėgti nuo kasdienybės bei praėjusios šventės šurmulio. O planuodami nepamirštamą medaus mėnesį, aptarkite kiekvieno atskirai, o taip pat ir bendrus pageidavimus, pomėgius bei interesus ir drauge parenkite romantiško bei įsimintino „pabėgimo“ planą. Šie patarimai padės jums suplanuoti savo svajonių medaus mėnesį.


Apsvarstykite biudžetą

Iš tiesų medaus mėnesis gali kainuoti ne ką mažiau nei pačios vestuvės. Tačiau jei negalite tam skirti daug pinigų, yra įvairių būdų kaip praleisti medaus mėnesį per daug neišlaidaujant. Tik svarbu apsvarstyti, ką labiausiai norite drauge patirti.

Galbūt jums nebūtina didžiulė prabanga aukščiausios klasės viešbutyje, gal jūs galite atsisakyti pietų ar vakarienės restoranuose, apsipirkimų parduotuvėse, o daugiau laiko skirti buvimui drauge gamtoje, prie jūros, džiaugtis saulėlydžiu ir saulėtekiu kartu, mėgautis artumu ir galbūt drauge pasimokyti masažo paslapčių – tai ne ką mažiau romantiškos akimirkos ir partnerius suartinanti veikla nei daug kainuojančios pramogos. Tik nuo jūsų priklauso, kokius prisiminimus parsivešite į savo naują bendrą gyvenimą.


Pasirinkite kelionės tikslą

Ar jūs norite egzotiškos vietos, kur valandų valandas galėsite gulėti paplūdimyje su kokteiliu rankoje ir maudytis krištolo skaidrumo vandenyje? Gal labiau vilioja pabėgimas į kalnus ir vakarai trobelėje prie jaukaus židinio? O gal jūsų stilių labiau atitinka adrenalino kupinas medaus mėnesis ant burlentės arba skraidant parasparniu?

Pasirinkite tinkamą vietą ir veiklą galvodami apie tai, ką jūs, kaip pora, mėgstate daryti. Sprendimą būtinai priimkite drauge – taip galėsite būti tikri, kad abu mėgausitės pasirinkta veikla. Planuodami skrydžius ir apgyvendinimą atsižvelkite į skirtingus sezonus ir tai, kaip jie gali paveikti jūsų kelionę bei kainas ir prieš išvykdami įsitikinkite, kad turite visų jūsų abiejų dokumentų kopijas bei galiojančius pasus, kurie nesibaigs kelionės metu. Svarbu žinoti, kad kai kurios valstybės reikalauja, jog paso galiojimo laikas baigtųsi ne anksčiau kaip po 3 ar net 6 mėnesių po kelionės pabaigos.


Kelionės užsakymas

Planuodami medaus mėnesį naršykite internete, skambinkite kelionių agentūroms ir rinkitės brošiūras apie miestą, šalį ar salą, į kurią vykstate, surinkite kuo daugiau informacijos apie norimas aplankyti vietas, lyginkite skrydžių ir apgyvendinimo kainas. Ir būtinai skirkite pakankamai laiko pasiruošimui! Siūlome pradėti planuoti mažiausiai prieš šešis mėnesius iki išvykimo, nes daug kas priklausys nuo vietos, į kurią vykstate, populiariumo bei nuo metų laiko, kada norite keliauti.


Daiktai, kurių prireiks kelionėje

Pasirinkę kelionės tikslą ir viską užsisakę, sutelkite dėmesį į daiktus, kurių prireiks kelionėje. Jei planuojate išvykti iš karto po vestuvių pokylio, lagaminus verta susikrauti iš anksto. Kokie drabužiai jums bus reikalingi priklausys nuo sezono jūsų pasirinktoje vietoje. Akivaizdu, kad šiltos striukės nereikės, jei keliaujate į atogrąžų salą, tačiau maudymosi kostiumo prireiks važiuojant į kalnus, nes ir ten gali būti galimybė mėgautis pirtimi ar sauna po ilgos žygio dienos.

Jei skrendate lėktuvu, reiktų turėti ką nors šilto apsivilkti skrydžio metu, nes lėktuve nebūna šilta dėl kondicionierių ir oro temperatūros lauke. Kiti į lagaminą ar kuprinę dedami daiktai priklauso nuo to, ką planuojate veikti. Medaus mėnuo dar nereiškia, kad nebus kada paskaityti knygos ar užsiimti kuo nors, kas jums ir namuose teikia malonumą. Jei planuojate palepinti vienas kitą masažu, pasirūpinkite kvapniu masažo aliejumi bei žvakėmis jaukiai atmosferai kambaryje sukurti.

Saulės vonioms ir maudynėms pasiimkite skrybėles, apsaugos nuo saulės priemones, rankšluosčius, o jei planuojate romantiškas vakarienes ypatingose vietose, pasirūpinkite vakarine suknele ir nepamirškite švarko bei kelnių.

Pasidomėkite, kokių vaistų reiktų pasiimti į kelionę, ypač jei vykstate į šalį, kur prieš tai reikia pasiskiepyti ar vartoti kokius nors specialius vaistus. Nepamirškite įsidėti fotoaparato ir baterijos įkroviklio. Juk tikrai džiaugsitės galėdami peržiūrėti savo medaus mėnesio nuotraukas po daugelio metų.


Nepamirškite pasirūpinti transportu

Iš anksto susitarkite dėl transportavimo į ir iš oro uosto, kad ši smulkmena nesugadintų jūsų medaus mėnesio, jei tektų laukti ar net vėluoti. Jei planuojate aktyviai keliauti, o ne gulėti paplūdimyje, pravartu iš anksto išsinuomoti automobilį, kuriuo važiuodami galėsite pamatyti viską, ką tik norėsite, pasirinkdami norimą maršrutą, eiliškumą ir judėdami jums priimtinu tempu.

Džiaukitės galimybe tiesiog būti kartu. Tai jūsų medaus mėnuo ir svarbi gyvenimo patirtis, padėsianti labiau suartėti kaip porai bei pradėti bendrą vedybinį gyvenimą. Mėgaukitės šiuo laiku!

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »