"Bagdononių slėnis" - kaimo turizmo sodyba, sodyba vestuvems, pramogos

Bagdononys Liepų 2A, Vilniaus aps. 22 km iki Trakų

Apie mus

Bagdononių Slėnis – medinė, bet moderni kaimo turizmo sodyba Trakų rajone prie Strėvos upės. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 65 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.
Sodyba yra patogioje vietoje - netoli Vilniaus, Kauno, Trakų. Nuo kelio Vilnius-Aukštadvaris esame nutolę tik 4,5 km. Nuo Vilniaus esame mutolę 43 km, nuo Kauno 56 km, nuo Trakų tik 20 km.
Yra puikios sąlygos nakvynei. Jūs galėsite apsistoti 3 atskiruose pastatuose vienas nuo kito nutolusiuose keliolika metrų, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengtų 14 numerių (kiekvienas turi privatų dušą ir wc), TV bei kondicionieriais.
Sodyboje yra išskirtinio dizainio 2 dalių pokylių salės su su išraižytomis kolonomis - talpinančios 60 svečių. Salių išplanavimas yra universalus - tinkantis bet kokiai šventei ar renginiui. Salėje yra kondencionierius, 2 wc. Yra profesionali virtuvė, aptarnaujantis personalas. Rengiame banketus, furšetus.
Teikiama maitinimo paslauga. Maistas gaminamas pačioje sodyboje. Visada šviežias, skanus, gražiai pateiktas. Šeimininkių kulinariniais sugebėjimais nenusivils net patys išrankiausi svečiai.
Aktyvaus poilsio mėgėjai bei mažieji mūsų svečiai nenuobodžiaus: yra futbolo, paplūdimio tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės. Galima paplaukioti valtimi. Yra kas veikti ir žvejams: ežeras didelis, gilus ir žuvingas...
Privati teritorija. Užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.
Tad švęskite savo šventes, pramogaukite, ilsėkitės sodyboje "Bagdononių Slėnis", o mes pasistengsime, kad būtumėte geros nuotaikos, kupini puikių įspūdžių ir norėtumėte vėl sugrįžti!
Visą informaciją galite rasti www.bagdononiuslenis.lt
Arba
https://www.facebook.com/Bagdononiuslenis
Arba
https://www.youtube.com/watch?v=o4SiwBGyH04&t=7s
https://www.youtube.com/watch?v=gDx_UJrDYoU
Lauksime Jūsų atvykstant!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Renginių salės nuoma
Restorane, kavinėje
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Švenčių atributika
Dekoracijos; Dekoravimas
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Baidarės, kanojos
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Greta 2017 Saus. 13
Praeitą vasarą šventėmė draugų vestuvės šioje sodyboje. Mums labai patiko. Labai labai gražus vaizdas atsiveria iš balkono į ežero pusę. Mums buvo paruoštas tobulas kambarys sy vaizdu. Kas mums labai patiko, kad mums atvažiavus mus pasitiko ir palydėjo iki mūsų kambario, kambarys švarus ir tvarkingas. Paskui atėjome į pasitikimo salę, kur buvo paruošti užkandžiai ir gerimai pagal nuotaiką. Tai kol laukėm jaunųjų laikas neprailgo ;) na o vėliau prasidėjo šventė ;) šventė vyko viršutinėje salėje. Salė man asmeniškai labai patiko, ji tokia kitokia...bajorų laiku. Net nepajutom kaip prabego šventė. Buvo labai labai linksma. Aptarnaujančios mergaitės vis klausinėjo ar mums kažko trūksta, gal ką atnešti ir paduot. Kažkaip senai buvau vestuvėse, kad taip gerai būtų paruoštas personalas. ir šeip viskas buvo tvarkinga. Iš ryto pusryčiai buvo tikrai puikiai sutvarkytoje salėje, nors baliavojome iki paryčių. Mes su draugu net stebejomes kaip jie ten viska suspėjo sutvarkyt ;) Rekomenduojame ;) Greta ir Arvydas
Rūta 2016 Rugs. 7
Vos prieš kelias dienas atšventėme savo vestuves "Bagdononių slėnyje". Ir jaučiamės labai labai laimingi ir patenkinti savo pasirinkimu. Vieta - fantastinė. Personalas - fantastinis. Kambariai - tvarkingi, švarūs ir labai jaukūs.. vieta - primenanti pasaką.. atokiai nuo miesto šurmulio - kas gali būti geriau?:) Labai labai visiems rekomenduoju ir labai dėkoju "Bagdononių slėniui" už gražią šventę....:)
Rūta ir Vilius