Restoranas "Esse" - degustacijos, šventės, pobūviai

+370 686 00488
+370 686 210 2511
info@esse.lt
www.esse.lt
Gedimino pr. 50, LT01110, Vilnius

Apie mus

ŠVENTĖS
Restoranas „Esse" rengia banketus, furšetus, pobūvius, išvažiuojamuosius, teminius ir šventinius renginius.
Pagal Jūsų pageidavimus sudarysime šventinį meniu pasiūlymą, pasirūpinsime stalų serviravimu ir papuošimu, suderinsime patiekalų ir gėrimų patiekimo bei aptarnavimo detales.

POBŪVIAI RESTORANE
Šventėms turime pritaikytas dvi sales. Vienoje galime priimti iki 30 svečių, kitoje - iki 50 svečių, furšetinio tipo vakarėliui - iki 80 svečių. Organizuojant šventinį vakarą siūlome rezervuoti visą restoraną. Antroje salėje gali vykti pokylis (šventiškai dengiami ir serviruojami stalai), o šokiams ir linksmybėms pritaikyta pirmoji sale. Salės lengvai transformuojamos, pagal Jūsų pageidavimą galimi įvairūs svečių susodinimo ir stalų padengimo variantai. Derinamas ir sudaromas individualus šventinis meniu, parenkami alkoholiniai ir kiti gėrimai, aptariamos patiekimo ir aptarnavimo detales.

Yra vaizdo ir garso aparatūra, didelis ekranas, pagal pageidavimą galime pritaikyti įvairų salių apšvietimą ir šviesos efektus.

Stilingas ir elegantiškas interjeras, už lango šviesomis pasipuošęs Gedimino prospektas, puikūs valgiai, nepriekaištingas aptarnavimas - kas gali labiau tikti Jūsų šventei?

IŠVAŽIUOJAMIEJI POBŪVIAI
Taip pat galime pasirūpinti jūsų švente bet kurioje Jūsų pasirinktoje aplinkoje, surengti vestuvių arba gimtadienio pobūvį, įmonės gimtadienio ir proginės šventes, dalykinius pietus, organizuoti prezentacijų ar konferencijų dalyvių maitinimus jūsų biure ar kitoje pasirinktoje vietoje.

POBŪVIŲ MENIU
Savo svečius galėsite nustebinti, išsirinkę patiekalus iš gausaus restorano valgiaraščio, arba parengsime restorano "Esse" šventinių bei proginių patiekalų meniu pasiūlymą, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir biudžetą.
Visada laikomės produktų apskaitos ir receptūros standartų, pateikiame kainoraštį ir būtinus apskaitos dokumentus. Todėl Jūs visada gausite kokybišką produktą ir žinosite už ką mokate.

Visada Jūsų paslaugoms,
restoranas "Esse"

Užsakymų tel. +370 686 00488
Tel. +370 5 210 2511

info@esse.lt
www.esse.lt

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!