„Algiro Hotel“ 3-jų žvaigždučių viešbutis

+370 37 537 700
+370 37 537 744
info@algirohotel.lt
algirohotel.lt
Savanorių pr. 120, Kaunas, Kaunas

Apie mus

„Algiro Hotel“ yra nuostabus, 3-jų žvaigždučių, ekonominės klasės viešbutis, išsiskiriantis draugiška bei malonia atmosfera, leidžiantis mėgautis ypatingu prabangos ir komforto deriniu. Viešbutis yra prestižiniame Kauno rajone – Žaliakalnyje. Dėl patogios viešbučio lokacijos miesto centre, visas parduotuves ir restoranus galima pasiekti pėsčiomis vos per 10 minučių. Visi „Algiro Hotel“ viešbučio svečiai gali nemokamai naudotis automobiliams ir autobusams skirta stovėjimo aikštele.

„Algiro Hotel“ viešbutyje siūlome apsistoti šiuolaikiškuose, patogiuose ir stilingai įrengtuose kambariuose. Galima rinktis vienvietį, dvivietį su viena dvigule lova, dvivietį su dviem atskirom lovom, trivietį ir šeimai skirtą kambarį. Visuose numeriuose yra atskiras vonios kambarys, plokščiaekranis televizorius, oro kondicionierius, be to, visame viešbučio pastate galima naudotis nemokamu bevieliu „Wi-Fi“ ryšiu. Taip pat iš viešbučio galima nemokamai skambinti į visus Lietuvos tinklus.

Dėl dėmesingų ir paslaugių personalo darbuotojų, galėsite mėgautis ypatinga „Algiro Hotel“ viešbučio atmosfera. Nesvarbu, kokia Jūsų viešnagės priežastis – verslas ar poilsis, mūsų kambariuose rasite jaukią aplinką, kurioje galėsite atsipalaiduoti, dirbti ar miegoti. Viešbutyje galima atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Renginių salės nuoma

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!