Kaimo turizmo sodyba Minčiagirė

+370 610 44226
+370 61272297
info@mincia.lt
www.mincia.lt
Miškiniškė, Utenos aps. 26 km iki Ignalinos

Apie mus

Minčiagirės sodybos didžiojo ir mažojo namų durys svetingai atvertos tiems, kurie atostogas nusprendė praleisti gamtoje su šeima arba poilsio savaitgalį draugų, kolegų būryje, jaukiai ir be rūpesčių.

Esame įsikūrę senųjų girių apsuptyje, kur negirdėti miesto šurmulio, kur laiką galima skaičiuoti pagal sprogstančius medžių pumpurus, pražydusį paslaptingąjį papartį, išskrendančias gerves ir akinantį sniego baltumą.

Maršrutai pėsčiomis, dviračiais ar automobiliais

Atvykusius ramybe džiugins netoliese esančio Ažvintaičio ežero pakrantė, o vos už 3 km raibuliuojantis Utenio ežeras – visų susiruošusių plaukti baidarėmis Būkos upe žygio pradžia. Žvejybos mėgėjus vilios aplinkiniai ežerai – Ažvintis, Sugardas, Baltelė, Bivainis. Keliaujantieji pėsčiomis, dviračiais ar automobiliais galės rinktis maršrutus pagal norus ir pasirengimą. Turime ką pasiūlyti ir ekstremalių pojūčių mėgėjams: pasivažinėjimą džipais ar orientavimosi sporto trasą klaidžiais miškais.

Garinės pirties malonumai

Kaimiška pirtis ant šaltiniuoto tvenkinio kranto vakarais sušildys savo kaitra ir leis pajusti karšto garo malonumus, o ypatingiems pirčių mylėtojams galime pasiūlyti ir pirtininko paslaugas, išmokyti tradicinių lietuviškos pirties ritualų.

Viskas, ko reikia geram poilsiui

Tašytų rąstų name rasite viską, ko reikia gyvenimui ir poilsiui: erdvi svetainė su virtuvės įranga ir didžiuliu stalu, „kviečiančiu“ pusryčių, pietų ir vakarienės, jaukūs miegui ir atokvėpio valandėlei kambariai su „žiūrinčiais“ į medžių viršūnes langais. Aplink sodybą – ypatingo grožio giria su joje pasislėpusiais pagonybę menančiais pilkapiais, miško ežeras, istoriniai objektai, gamtos paminklai bei muziejai. Ir, žinoma, atsižvelgiant į metų laiką: uogos, grybai, žolynai arba laukinių gyvūnų praminti slidinėjimo takai, nutrūktgalviški rogučių kalneliai pušynuose ar ledo ritulys ant užšalusio tvenkinio.

Laukiame keliautojų, poetų, gamtos mylėtojų, verslininkų…

Laukiame keliautojų, baidarininkų, žvejų, posėdžiaujančių verslininkų, tapytojų ir poetų, sporto mėgėjų ir gamtos mylėtojų, sukaktuves švenčiančių, mergvakarininkių ar bernvakarininkų, ir tų, kurie nusprendė kelias dienas nieko neveikti…

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!