Kaimo turizmo sodyba Gojus

+370 (698) 58552
+370 (626) 91684
arunas@jmakaunas.lt
gojus.lt
Kaimo turizmo sodyba "Gojus", 29109, Utenos aps. 6 km iki Anykščių

Apie mus

Anykščių rajonas garsėja gražia gamta, puikiu kraštovaizdžiu. Ant Šeimyniškėlių piliakalnio, pasak istorikų, kadaise stovėjo Vorutos pilis. Ankstyvojoje Lietuvos istorijoje Vorutos vardas turi simbolinę prasmę – tai vienintelė Mindaugo pilis, kurios vardą išsaugojo istoriniai šaltiniai. Čia 1251m. sprendėsi Mindaugo, kaip valdovo, likimas.

Visai netoli už piliakalnio buvo kaimas skambiu GOJAUS pavadinimu, kuris pamažu sunyko sovietmečiu, kuriantis kolūkiams, vykdant tuometinę melioracijos programą. Tačiau išliko viena sodyba, kurią naujam gyvavimui atkūrė ir toliau puoselėja ūkininkas S.Strumskis su savo šeima.

Nors pastatų išdėstymu, naudotomis statybos medžiagomis vienkiemis atitinka senovišką tradicinį kiemo išdėstymą ir Aukštaitijai būdingą statinių stilių, jos paskirtis jau yra kita.

Sodybos statinių rekonstrukcijos autorius, Lietuvoje ir už jos ribų gerai žinomas architektas – G. Natkevičius ir partneriai. Kam yra žinomas minėto talentingo šių laikų architekto „švarus“ stilius, tas ir šiame jo darbe galės stebėti naujų, įdomių, originalių sprendimų išraiškas.

Kaimo turizmo sodyba pritaikyta poilsiui. Joje laikinai galima pasislėpti nuo miesto šurmulio, triukšmo, kamščių ir kitų miesto „privalumų“.

Moderni malkomis kūrenama suomiška, taip pat garinė (turkiška) pirtys, nedidelis masažinis baseinas, konferencijų-iškilmių vieta yra tai, ką galima atrasti kiekviename mieste, tačiau rečiau kur bus įmanoma sėdint karštoje saunoje stebėti pro langą natūralią gamtą, gražų tvenkinį.

Kaimo turizmo sodyboje "Gojus" siūlomos pramogos:
išvykos-ekskursijos su džipais
pasivažinejimas kariniu sunkvežimiu

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!