GIGA Dažasvydis Šiauliuose

Vilniaus g.72, Šiauliai, Šiauliai

Apie mus

Senajame Frenkelio odų fabrike (Vilniaus 72, Šiauliai) turime didelę žaidimų aikštelę , kurioje priimame pramogautojus bet kokiu oru. Esame dėkingoje vietoje, kur mus galima pasiekti ne tik pėsčiomis automobiliu ar dviračiu, bet ir miesto 6 ir 1 maršruto autobusais. Šaltuoju metų laiku suteikiame šildomas patalpas žaidėjams persirengti. Renginio vedėjai čia pasiūlys Jums begalę linksmų, o jei pageidaujate, ir rimtų, realistiškų žaidimų scenarijų bei užduočių. Turime galimybę pramogautojams po renginio suteikti sąlygas užkandžiams, tortui ar picai suvalgyti. Iš anksto suderinus, galime bendradarbiauti renginio scenarijaus kūrimo bei įgyvendinimo procesuose su organizatoriais. Patį renginį saugiai gali stebėti nenorintys, negalintys ar lydintys žaidėjus asmenys.

Nenorintys stebėti renginio turi galimybę, jo metu, aplankyti šalia esančius Frenkelio vilos ar katinų muziejus, pasivaikščioti po ES lėšomis renovuotą Talkšos ežero vakarinę pakrantę, aplankyti Frenkelio, Auksinio berniuko ir Geležinės lapės skulptūras.

Šiltuoju metu patogu išsimaudyti šalia tyvuliuojančiame šiauliečių mėgiamame Prūdelio vandens telkinyje.

Realistiškų scenarijų, sporto, gryno oro ir šašlyko dūmo mėgėjams galime pasiūlyti įspūdingą buvusį karinį objektą 5 km nuo Šiaulių miesto centro, kuriame gausu griovių, medžių, krūmų, pievų, kalvų, yra pastatų, požeminis bunkeris. Čia įmanomos įvairiausios misijos, užduotys, mūšiai, pradedant kovomis dėl vėliavų, baigiant, žaidėjų labiausiai mėgstamais, pastato gynyba ir šturmu.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Dažasvydis; Šaudymas iš lanko ir...

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!