Smaragdo Uostas - Vaikų žaidimų kambarys

H. Manto g. 84, Klaipėda, Klaipėda

Apie mus

Smaragdo uostas – novatoriškas vaikų priežiūros ir ugdymo centras. Mūsų centras veikia tiek vaikų, tiek jų tėvelių labui. Viena vertus, mamytės ir tėveliai, nuolat skubėdami ir besirūpindami savo atžalomis, kartais pamiršta patys save, todėl šis centras - galimybė savo mažuosius palikti keletui valandų saugioje, laisvoje, demokratiškoje aplinkoje, ir kasdienius rūpesčius pakeisti rūpesčiu savimi. Šis centras taip pat puiki išeitis ekstremaliomis situacijomis, kai skubiai prireikia savo mažylį palikti kieno nors globai.

Kita vertus, šis centras - alternatyva darželiams, privačioms auklėms ar prailgintoms dienos grupėms mokyklose, kai vaikutis gauna ne tik priežiūrą, užtikrinančią jo fizinį saugumą, bet ir įvairiapusį lavinimą bei ugdymą, o taip pat - ir galimybę puikiai bei įdomiai praleisti laiką. Pas mus nuolat skamba įvairių kultūrų muzika, siūloma žaisti įvairių tautų ir tradicijų žaidimus, kas skatina tolerancijos, žingeidumo ugdymą bei nuolatinį tobulėjimą.

Norėdami, kad vaikučiai pas mus jaustųsi gerai, ypatingą dėmesį skyrėme jaukios, saugios namų aplinkos kūrimui: po centro patalpas vaikučiai vaikščioja su šlepetėmis, bendraujama, stengiantis nesudaryti distancijos tarp vaiko ir auklėtojo. Vaikučiais rūpinasi auklėtojai, dirbančios pagal novatorišką programą, kurios pagrindinis tikslas – skatinti mažylių komunikabilumą, jautrumą aplinkai, kūrybiškumą, lavinti intelektą. Su vaikais daug bendraujame, piešiame, muzikuojame, žaidžiame stalo žaidimus. Iš esmės visi žaislai ir žaidimai, esantys centre, yra nukreipti į vaiko ugdymą bei lavinimą, daugelis žaislų pagaminti iš natūralių medžiagų.

Mes stengiamės suderinti geriausias senas vaikų auklėjimo tradicijas su naujomis, todėl pas mus rasite daugybę įdomių nežinomų žaislų, dar neatkeliavusių į Lietuvos parduotuves, bet taip pat mokome ir įvairių seniai pamirštų žaidimų.Siekiame išmokyti vaikus atskirti tikrąsias vertybes, ugdyti jų dvasingumą, pagarbą sau ir kitiems. Centre padedame ne tik tobulėti individualiai, bet ir socialiai: vaikai čia gali surasti sau naujų draugų, sutikti bendraminčių. Dėka besilankančių vaikų amžiaus skirtumo susidaro įprastinis visuomenės modelis, kuriame būna ne tik vienmečiai klasės ar grupės draugai. Tokiu būdu mažesni vaikai turi galimybę mokytis iš vyresnių, o vyresnieji – išmokti pagloboti mažuosius, rūpintis jais.

Siekdami, jog vaikučiai pas mus galėtų tobulėti fiziškai, emociškai, dvasiškai, socialiai, „Smaragdo uoste“ įkūrėme įvairius lavinamuosius netradicinius būrelius (Joga, žongliravimas,šokiai su poi ir kita) bei tradicinius užsiėmimus (anglų kalbos, dailės pamokėlės, sveikatingumo mankšta ir kita), kurie skatina vaikus atrasti ir atskleisti savo gebėjimus, talentus, nugalėti vidines baimes, tobulėti kaip asmenybes. Mums svarbu, jog tėveliai būtų visiškai ramūs, patikėję mums savo vaikučius, bei džiaugtųsi jų nuolatiniu tobulėjimu, o vaikučiai visada norėtų pas mus grįžti, kadangi jaustųsi čia esantys svarbūs ir reikalingi.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kursai, būreliai
Atrakcionai; Žaidimų kambariai
Šokių studijos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Vietos vaikų šventėms

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!