Sodyba „Alsė"

+370 682 61285
+370 617 62022
sodybaalse@gmail.com
alse.lt
Alseikos, Klaipėdos aps. 28 km iki Šilutės

Apie mus

Sodyba „Alsė" – tai nauja, moderni kaimo turizmo sodyba Alseikių kaime, prie upelio Alsė. Tai puiki vieta įvairioms Jūsų šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, draugų susitikimams taip pat gedulingiems pietums, ir kitoms progoms. Sodyboje telpa iki 70 svečių .

Sodyba yra prie Švėkšnos miestelio, kuris yra garsus gražiaja Švėkšnos ŠV. apaštalo Jokūbo bažnyčia,pastatyta grafų Pliaterių iniciatyva.

Sodyboje ištisus metus Jūs galėsite apsistoti dviejuose atskiruose pastatuose (pirtyje, pokylių salėje) vienas nuo kito nutolusiuose keliolika metrų, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengti kambariai su WC ir dušu.

Pokylių Salė šventėms bei renginiams yra atskiras pastatas (su miegamosiomis vietomis). Salė yra erdvi, su kondicionieriais bei 2 wc pirmajame aukšte. Miegamosios vietos yra antrajame aukšte talpinančios iki 70 asmenų. Jūsų pageidavimu salėje galėsime dekoruoti stalus pagal Jūsų pasirinktą spalvą bei stalų išdėstymą. Salės aptarnavimui įrengta virtuvė, veikianti ištisus metus.

Poilsį Sodyboje galime pasiūlyti ir lietuviškoje garinėje pirtyje bei maudynes šalia iškastoje kūdroje. Pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, pirties antrajame aukšte yra miegamosios vietos su WC ir dušais bei terasa.

Sodyboje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps visų svečių automobiliai, taip pat neiškils problemų nei autobusams, nei limuzinams.

Sodyboje Jums garantuojame privačią teritoriją. Užsakius visą sodybą, nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!