„Čiuku Čiuku“ vaikų žaidimų kambarys

+370 5 208 0809
+370 5 208 0809
info@ciukuciuku.lt
www.ciukuciuku.lt
Šv. Stepono g. 29 Vilnius, Vilnius

Apie mus

„Čiuku Čiuku“ vaikų žaidimų kambarys – tai dviejų šeimų projektas. Jo tikslas – sukurti jaukią erdvę, kurioje šeimoms su vaikais būtų gera leisti laiką kartu, tėvai galėtų nevaržomai bendrauti, o vaikai galėtų saugiai žaisti be papildomos priežiūros. Niekam nepaslaptis, kad tėveliai dažnai susiduria su problema, kuomet apsilankę žaidimų kambaryje, patys labai pavargsta, nes aplinka yra nesaugi, vaikai neturi pakankamai pramogų ir nuolat kviečia tėvus, o tai reikalauja intensyvaus įsitempimo ir priežiūros. Apie ramų bendravimą su šeimos draugais tikriausiai net nėra ką kalbėti, kadangi aplinkui nuolat zuja svetimi žmonės, erzina triukšmas, Jūs nematote, kur ir su kuo yra Jūsų vaikas.

„Čiuku Čiuku“ vaikų žaidimų kambaryje Jūs jausitės kaip namuose. Vaikai bus saugūs, visą laiką puikiai matomi, o Jūs galėsite ramiai bendrauti su svečiais, naudotis greitaeigiu internetu. Jums pagaliau nebereikės tartis su žmona/vyru, kuris gi šiandieną galės išeiti pabūti su draugais, o kuris bus su vaikais. Pas mus organizuojamose šeimos šventėse galėsite dalyvauti abu, o vaikai Jums tikrai padėkos.

Vis dar abejojate? Atvykite pas mus ir įsitikinkite patys, kad „Čiuku Čiuku“ žaidimų kambaryje Jums ir Jūsų vaikams tikrai patiks!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Atrakcionai; Žaidimų kambariai
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Vietos vaikų šventėms

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!