ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS

Laisvės pr. 71B, Pašilaičiai, Vilnius, Vilnius

Apie mus

EIMOS GROŽIO CENTRAS – tai naujas, modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek ir vaikai. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai.

Grožio salonai Vilniuje yra labai populiarūs, tačiau ne visi gali pasiūlyti kainą atitinkantį profesionalumą. ŠEIMOS GROŽIO CENTRE naudojamos tik itin aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą, klientams galime pasiūlyti išties kokybiškas plaukų kirpimo, dažymo, kosmetologijos bei manikiūro-pedikiūro paslaugas.

Grožio salonas ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS kiekvienam klientui suteikia išskirtinį dėmesį: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios Jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų Jums pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRO idėja gimė netikėtai. Norėjome atidaryti grožio saloną, kuriame pasigražinti galėtų ne tik jaunos panelės, moterys ir damos, bet ir mamos, tėčiai bei vaikučiai. Turėjome didelį norą pagelbėti mamoms, nes dažniausiai joms, auginančioms vaikus, yra nelengva ištrūkti iš namų pasilepinti grožio procedūromis. Todėl ŠEIMOS GROŽIO CENTRE įsikūrėme specializuotą vaikų kirpyklą - Mikės Pūkuotuko kambarį. Kambaryje įrengtos specialios vaikiškos kirpimo zonos ir atskira žaidimų zona, kur vaikai galės pramogauti kol gražinsis jų mamos.

Mūsų grožio salonas yra Pašilaičiuose, o tiksliau - tarp Šeškinės, Pašilaičių ir Justiniškių mikrorajonų, judriame Laisvės prospekte. Mūsų klientai, atvykę automobiliu, galės jį palikti didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje visada rasite laisvų vietų. Į ŠEIMOS GROŽIO CENTRĄ taip pat labai patogu atvykti visuomeniniu transportu - nuo Čiobiškio stotelės iki mūsų grožio salono vos keli žingsniai. Mūsų salonas siekia tapti pačiu geriausiu grožio salonu Vilniuje

Mūsų grožio salonas rūpinasi, kad kokybiškos paslaugos Jums būtų suteikiamos už priimtiną kainą. Taip pat taikomos įvairios akcijos.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Spa, masažai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!