Linksmadieniai - renginių organizatoriai

8-615 59285
+370 614 05869
info@linksmadieniai.lt
www.linksmadieniai.lt

Apie mus

Renginių organizavimas
Linksmadieniai.lt - visos su renginiais susijusios paslaugos. Įmonių, viešųjų ir asmeninių renginių organizavimas. Motyvacinių bei pramoginių programų kūrimas, renginių vedėjų ir DJ, įgarsinimo, apšvietimo paslaugų teikimas.

Linksmadieniai.lt - renginių agentūra sėkmingai dirbanti renginių organizavimo srityje nuo programos idėjos sukūrimo iki jos įgyvendinimo.

Renginių organizavimo veikla:
Verslo/ įmonių renginiai;
Koorporatyviniai, lojalumo, motyvaciniai renginiai;
Naujų produktų pristatymai;
Teminiai kūrybiniai vakarai;
Žiemos, vasaros bei kitos sporto iškylos, žaidynės
Renginiai užsienio svečiams;
Renginių vedėjai;
Įgarsinimo ir apšvietimo paslaugos.
Renginių vedėjai

Daugiametinę patirtį turintys įmonės “Linksmadieniai” renginių vedėjai veda įvairaus formato korporatyvinius renginius bei asmenines šventes. Vedėjai dirba pagal iš anksto paruoštą ir suderintą renginio scenarijų. Vedėjų programos yra kuriamos arba adaptuojamos atsižvelgiant į pasirinktą renginio koncepciją bei tikslą. Vedėjai renginiuose dirba tik su mūsų DJ’ais, kurie yra susipažinę su programos eiga bei renginių vedėjų darbo specifika. “Linksmadienių” renginių vedėjai yra jauni, charizmatiški- įvairių profesijų atstovai. Vedėjai renginiuose įgyvendina ne tik pramoginę programą, bet ir atlieka teatralizuotus ar muzikinius pasirodymus. Asmeninių švenčių užsakovams yra organizuojami susitikimai su vedėjais, kad abi pusės galėtų vieną kitą pažinti ir aptarti poreikius.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Renginių vedėjai
Renginių organizatoriai, planuotojai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!