Transrenta - Automobilių Nuoma

+37060203005
+37060203005
info@transrenta.lt
www.transrenta.lt
Drobės gatvė 26, Kaunas, Kaunas

Apie mus

Transrenta – tai jauna, entuziastinga, sparčiai auganti įmonė, užsiimanti automobilių nuoma visoje Lietuvoje. Įmonės pagrindinė veikla – įvairių modelių automobilių nuomos paslaugos:

Trumpalaikė automobilių nuoma;
Ilgalaikė automobilių nuoma;
Automobilių nuoma su vairuotoju;
Mikroautobusų nuoma.
Saugūs ir patikimi automobiliai

Mūsų nuomojami automobiliai yra saugūs, techniškai tvarkingi, patikimi ir visapusiškai patikrinti, todėl kiekvienas automobilis klientams yra išnuomojamas pateikiant kruopščiai nuplautą, cheminio valymo būdu, išvalytą ir paruoštą bet kokiai kelionei ar progai. Galime užtikrinti, kad tokie auto yra patikimi. Visuomet Jums ir dėl Jūsų!

Prabangių automobilių nuoma

Savo klientams galime pasiūlyti verslo klasės, ekonomiškus, maksimalaus komforto automobilius bei mikroautobusus už Jums palankiausią kainą.

Klientai mus vertina už kokybiškas paslaugas, todėl mes pasirūpiname, kad nuomojamas automobilis vairuojančiam ar keliaujantiems žmonėms nesukeltų papildomų rūpesčių.

Lanksti auto nuomos sistema

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, prisitaikome prie klientų norų, todėl galima pasiūlyti lanksčią auto nuomos sistemą, kuri leidžia kiekvienam paprastai pasinaudoti įvairaus transporto nuoma.

Mūsų siūlomas transporto priemones galite rezervuoti Jums patogiu būdu greitai ir patogiai. Auto nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Mikroautobusai, autobusai
Lengvieji automobiliai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!